Sivilceler İçin Çare

Alp Çiçek

Kilopat
Makaleler
3
Merhabalar, 17 yaşındayım ve artık şu sivilceden kurtulmak istiyorum. Aslında çok fazla sivilcem yok. Eskiden vardı ve şimdi de hafif gölge gibi şeyler kaldı. Onlardan kurtulmanın yolunu ve kalan sivilcelerim için krem vs. önerisi istiyorum. Çok pahalı olmasın yeter. Ben gelen önerilerden seçerim.

SM-A710F cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Yağlı yiyeceklerden uzak durun. Saçma sapan cildi yakan kremleri kullanmayın.
Kendiliğinden yok olmasını bekleyin. Ergenlik döneminden daha yeni çıkıyorsunuz.
Bunların olması gayet normal.

Yağlı yiyeceklerden uzak durun. Saçma sapan cildi yakan kremleri kullanmayın.
Kendiliğinden yok olmasını bekleyin. Ergenlik döneminden daha yeni çıkıyorsunuz.
Bunların olması gayet normal.
Benim için 2 hafta içinde gitmesi gerekli. Bunun için bir çözüm yok mu? Yüz temizleme jeli kullanıyorum şu anlık. Kutu bitecek neredeyse pek bir faydasını göremedim.

Son düzenleme:
İbrahim Saraçoğlu'nun sivilce kürü var. Ben denemedim ama adam gerçekten bilgili, öyle sallamasyon biri değil. (Piyasada birçok insan var, çoğuna güvenmem ama adamı dinledim, mekanizmasıyla açıklıyor.)
Sivilce için iyi bir çözüm ararsan haplara yönlen derim retinoik asit içerenlere(yan etkisi: depresyon). Kremler var ama yetersiz kalır, hap kullanmalısın lakin hapların etken maddelerinin çoğu hepatotoksik ve en az 1 hatta 2 ay düzenli kullanmadan fayda göremezsin.
Uzun lafın kısası domates, sarımsak ve baharat tüketimini azalt, doğal yöntemlere başvur özellikle İbrahim Saraçoğlu kürü.

İbrahim Saraçoğlu'nun sivilce kürü var. Ben denemedim ama adam gerçekten bilgili, öyle sallamasyon biri değil. (Piyasada birçok insan var, çoğuna güvenmem ama adamı dinledim, mekanizmasıyla açıklıyor.)
Sivilce için iyi bir çözüm ararsan haplara yönlen derim retinoik asit içerenlere(yan etkisi: depresyon). Kremler var ama yetersiz kalır, hap kullanmalısın lakin hapların etken maddelerinin çoğu hepatotoksik ve en az 1 hatta 2 ay düzenli kullanmadan fayda göremezsin.
Uzun lafın kısası domates, sarımsak ve baharat tüketimini azalt, doğal yöntemlere başvur özellikle İbrahim Saraçoğlu kürü.

O dediğiniz küre bakacağım. Hapları daha ilk defa sizden duyuyorum. Herhangi bir zararı var mıdır?

Bir de kremler hiç mı işe yaramıyor? Bende bir haftadır alttaki ürünü kullaniyorum. Pek fazla değişim olmadı ama bir kaç sivilcenin yok olduğunu söyleyebilirim.
Neutrogena Visibly Clear Sivilce Temizleyici Jel 200 Ml Fiyatı

Sizdeki sivilce hiç geçmeyen türden değil sanırım fazla yokmuş zaten.Krem hiç işe yaramıyor denemez. Ama ben bu tür hayatı pek etkilemeyen sağlık problemlerinde doğal çözümleri kullanmanı öneririm.

Sizdeki sivilce hiç geçmeyen türden değil sanırım fazla yokmuş zaten.Krem hiç işe yaramıyor denemez. Ama ben bu tür hayatı pek etkilemeyen sağlık problemlerinde doğal çözümleri kullanmanı öneririm.
Aslında doğal olup olmaması pek umrumda değil. Geçsin de yeter tek isteğim bu. Aslında hayatımı biraz etkileyebilir bu. :)

Aslında doğal olup olmaması pek umrumda değil. Geçsin de yeter tek isteğim bu. Aslında hayatımı biraz etkileyebilir bu. :)

O zaman yakın bir Eczaneye gidip etkili bir krem alabilirsin. Kalıcı iz ya da yüzde kızarıklık gibi sonuçlara maruz kalabilirsin.
En İyi Sivilce Kremi Hangisi
Benim de isteğim böyle bir sıkıntısı olmayan bir krem, jel gibi bir şey edinmek.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı