Sivrisinek/Sinek öldürme taktikleri

Stilex54

Hectopat
Yer
Sakarya/Karasu
Merhaba arkadaşlar, sivrisinek ve sinek öldürme taktikleri verir misiniz köydeyim bayram ziyareti için köyde kalıyorum ve dün gecede uyutmadı hayvanlar bugunde uyutmuyorlar taktik verirseniz sevinirim. Herhangi bir sinek öldürme ilacı falan yok ilkel yollara kaldık :D

Merhaba arkadaşlar, sivrisinek ve sinek öldürme taktikleri verir misiniz köydeyim bayram ziyareti için köyde kalıyorum ve dün gecede uyutmadı hayvanlar bugunde uyutmuyorlar taktik verirseniz sevinirim. Herhangi bir sinek öldürme ilacı falan yok ilkel yollara kaldık :D
Bir yol bulursan bana da söyle. En azından köyde internet çekiyor bizim köy tamamen ilkel.

El bombası al hocam sonra pimi çek içine at odanın sonra sende koş odaya patlarsiniz hep beraber.(!)
Şaka bir yana kulaklarınıza pamuk tıklayabilirsiniz.

Belirli bir taktiği yok el çabukluğu ve dikkat çok önemli lâkin giren sinek sayısını azaltmak için gün içinde kapıyı kapalı tutabilirsiniz.

Terlik veya sert bir bez/havlu. Lambayı kapat, o ince lanet olası vızıltıyı duyduğun anda açıp saldır. Lambayı hep açık tutarsan saklanabilir, o yüzden aç kapa yapmak lazım. Anında çıkıyor dışarı.

Yorganı başına çek. Oksijensiz kalıyorum dersen gaz maskesi kullanabilirsin.

Hocam çok riskli küçükken benzerini sineklere yapardım bardağın içine sineği sıkıştırıp oksijensiz kalana kadar boğarak öldürüyordum

Bir videoda görmüştüm, bütün bir karpuzun dışına sıvı yapıştırıcı sürmüştü ve sinekler geliyordu. Ama ne kadar doğru bilmiyorum.

Hocam o yapıştırıcı değil özel bir kimyasal madde ziraatlarda satılır

Geri
Yukarı