Sivrisinekler neden var?

Mky

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar artık küfür etmek üzereyim bunlar ne böyle. Hareket halinde sokuyorlar, kot pantolonla sokuyorlar. Yardım edin ne yapmalıyım?

Allah herşeyi bir çok düzen içinde yaratmiştir;Sivrisinekler önemli bir besin zinciridir. Yumurta ve tam olmamış formları bazı hayvanların beslenme ihtiyacını gideriyor. Sivrisineklerin en önemli etkilerinden birisi de suya yakın bitkilerde tozlaşmaya yardımcı olmasıdır. Kuşlar yavrularını sivrisineklerle besler.

Allah herşeyi bir çok düzen içinde yaratmiştir;Sivrisinekler önemli bir besin zinciridir. Yumurta ve tam olmamış formları bazı hayvanların beslenme ihtiyacını gideriyor. Sivrisineklerin en önemli etkilerinden birisi de suya yakın bitkilerde tozlaşmaya yardımcı olmasıdır. Kuşlar yavrularını sivrisineklerle besler.

Hocam Allah güzel yaratmış yaratmasına ama ben ne alaka neden sokuyor beni.

Hocam Allah güzel yaratmış yaratmasına ama ben ne alaka neden sokuyor beni.
Sadece dişi sivrisinekler bizleri sokar çünkü insan kanındaki proteinler dişi sivrisineklerin yumurtalarını beslemelerine yardımcı olmaktadır. Pek çok şey dişi sivrisineği insan tenine çekebilir.

Evrimsel süreçte her canlı bulunduğu ortama ve koşullara göre özellik gösterir bazı canlıların ince derisi örneğin insanlar gibi sivrisinekler için besine ulaşma yolunda kararlı bir strateji olarak doğal seçilim yoluyla seçilmiştir eğer insanlar ve sivrisineklerin diğer beslendiği canlılar değişime uğrar ise sivsineklerde değişecektir ve daha farklı yöntemler geliştirmesi veya farklı bir türe dönüşmesi kaçınılmazdır.(insanların derisi değil sivrisineklerin beslenme biçimi kararlı bir şekilde seçilmiştir.)

Yeni konular

Geri
Yukarı