Siyah ASUS kasanın modeli nedir?

Oğuzhan18

Hectopat
Arkadaşlar, merak ettim. Bulabilecek var mı? Bilgisayar kasamı çok eskiden almıştım, 6 sene önce falan. Modelini bilen varsa internet fiyatını atabilir mi? Merak ettim.

kasam 2.png

Arkadaşlar, merak ettim. Bulabilecek var mı? Bilgisayar kasamı çok eskiden almıştım, 6 sene önce falan. Modelini bilen varsa internet fiyatını atabilir mi? Merak ettim.

Eki Görüntüle 1234568

Kasanız Cooler Master. CD okuyucusu ASUS tarafından üretilmiş ve sonradan eklenmiş.
Güncelleme: Model CMP 350. Fiyatını bulamadım biraz daha araştırayım bulursam eklerim.
Güncelleme 2: Zamanında 350-400 lira arasına satılmış. Şu anda sıfırı büyük ihtimalle satılmıyor ya da ben bulamadım. İkinci elde 2018'de bir ilana 170TL fiyat yazmışlar şu an 250'ye belki gider emin değilim piyasasına hakim olan arkadaşlar öneride bulunabilir.

Son düzenleme:
Başka arkadaşın yardımıyla buldu hocam sizce bu kasa iyi midir bakılınca.
Kasa: CMP-350 | Cooler Master
Hocam soruyu anlamadım sanırım ama kasanızın iyi olup olmadığını sorduysanız eğer içindeki donanıma bağlı. Yeni nesil bir işlemci ve ekran kartı belki sığmasına sığar ama ısınma problemleri yaşayabilir hava akışı iyi olmadığı için.

Hocam soruyu anlamadım sanırım ama kasanızın iyi olup olmadığını sorduysanız eğer içindeki donanıma bağlı. Yeni nesil bir işlemci ve ekran kartı belki sığmazına sığar ama ısınma problemleri yaşayabilir hava akışı iyi olmadığı için.

Boşta durumlar böyle hocam meraktan soruyorum. Oyunlarda hep 60 gösteriyor çok nadir 65 çıkıyor yayın açtığımda 75 80 derece oluyor.
Soğutucu: Snowman T6 Ultra.
boşta.png

Boşta durumlar böyle hocam meraktan soruyorum. Oyunlarda hep 60 gösteriyor çok nadir 65 çıkıyor yayın açtığımda 75 80 derece oluyor.
Soğutucu: Snowman T6 Ultra.Eki Görüntüle 1234588
Hocam çok da sıkıntı yok gibi. Ama yine de burada kastım değiştirilmesi gerek değil değiştirilirse eğer farkını hissedersiniz. Ben olsam değiştirmem değerler çok da kötü değil 90 falan olsa neyse derdim. Ki soğutucunuz da gayet iyi. İdare eder diyelim hocam. Konu çözüldüyse çözüldü işaretlerseniz sevinirim ☺️

Yeni konular

Geri
Yukarı