Siyah kostümlü trenden kaçmaya çalışan adam oyunu

KeremKartall

Kilopat
Daha fazla  
2013-14 senesinde bilgisayarda oynadığım Escape tarzı bir oyun vardı. Siyah bir kostümü olan adam önce odadan daha sonra trenden kaçmaya çalışıyordu. Daha birçok yerden kaçmaya çalışıyordu ama tek hatırladığım bunlar. Beni çileden çıkartıyor. Acilen bulmalıyım.
Oyunun uzun bir ismi vardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Aradığın oyun bence Sherlock Holmes serisinden. İlk piyasaya sürülme tarihi olarak yakın Sherlock Holmes oyunları aşağıda:

♦ Sherlock Holmes: The Devil's Daughter
♦ Sherlock Holmes: Crimes & Punishments
♦ The Testament of Sherlock Holmes

The Devil's Daughter Aradığın oyun olamaz, çünki oyun sanırım 2016 yılında ilk olarak piyasaya sürülmüş. Aradığın oyun bence kesinlikle Sherlock Holmes serisinden, seriyi iyice bir araştır. Hepsini yazsam bayağı uzun sürer.

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments oyununun 2014 yılında çıkması, siyah kostümlü bir adamın olması ve de oyunun uzun bir isminin olması, bu oyunun senin aradığın oyun olduğunu gösteriyor.
Sherlock Holmes oyunlarının neredeyse hepsi uzun isimli ve ayrıca siyah kostümlü bir adam da barındırıyor ama Crimes & Punishments oyununun 30 Eylül 2014 tarihinde ilk olarak piyasaya sürülmesi bana aradığın oyunun Crimes & Punishments yada ondan daha eski bir oyunun
(mesela The Testament of Sherlock Holmes) olduğunu gösteriyor.Bunlar değilse de bence kesin Sherlock Holmes serisindendir. Aradığın oyunu bulduysan bu yorumu beğenmenden anlarım.
Umarım aradığın oyunu bulmuşsundur. Bulduysan ne mutlu bana!

Sherlock Holmes oyunları da güzelmiş, bende kesinlikle oynamayı düşünüyorum, senin aradığın oyunu bulmaya çalışırken kendimde bazı bilmediğim yeni oyunlar keşfettim, The Tiny Bang Story ve Sherlock Holmes'un yeni çıkanları gibi, Sherlock Holmes: The Case of Silver Earring'i biliyordum ama ondan sonra çıkanları bilmiyordum, sağol. :D
Hemen şimdi aklıma geldi L.A Noire de var ona da bak, unutmuşum ben onu.
Aradığın oyunu buldun, cevabımı beğenmenden bunu anladım da, hangisi aradığın oyun?
Bence senin dediğin oyun yazdığım birkaç oyundan birisi olabilir. Olmasa da yine de bir incele, beğenebilirsin. Tam emin değilim ama inşallah yardımım dokunur. Escape, Parkour tarzı oyunlar yazdım, işte oyunlar:

♦Vector
♦The Great Escape
♦The Train: Escape to Normandy
♦Free Running
(İnternet oyunu da var free running diye, ama onun olmayacağını sanıyorum, olmayana bak)

Araştırmaya devam ediyorum başka bir mesaj daha atabilirim. Umarım yardımım dokunmuştur.

Son düzenleyen: Moderatör:
The Train Escape to Normandy?
Malesef değil ama yardımınız için teşekkür ederim.
Bence senin dediğin oyun yazdığım birkaç oyundan birisi olabilir.Olmasada yine de bir incele,beğenebilirsin.Tam emin değilim ama inşallah yardımım dokunur.Escape,Parkour tarzı oyunlar yazdım,işte oyunlar:

♦Vector
♦The Great Escape
♦The Train: Escape to Normandy
♦Free Running
(İnternet oyunu da var free running diye,ama onun olmayacağını sanıyorum,olmayana bak)

Araştırmaya devam ediyorum başka bir mesaj daha atabilirim.Umarım yardımım dokunmuştur.
Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için ama aradığım oyun bunlar değil.Bilgisayarıma internetten indirmiştim .Çeşitli sahneleri vardı sadece tren değildi ve siyah kostümlü bir adamdı. Keşke daha çok şey hatırlayabilsem ama elimden gelen bu :).

Son düzenleme:
Tam olarak bulmaca tarzı bir oyun mu yoksa parkur tarzı mı?
Bulmaca tarzı ise The Room felan mı?
oyunu gerçekten çok merak ettim
The Room serisini bitirdim.Kesinlikle The Room değil.Parkur da değil. Tam olarak yani hatırladığım kadarıyla önce bir odada elimiz bağlı, çiviye sürterek ipi çıkarıyorduk, odanın içinden kapı anahtarı bulmaya çalışıyorduk, araya intro felan giriyordu hikaye ile ilgili daha sonra bir yerden zıplayıp trenin içine atlıyorduk, trenin için dolaşabiliyordum, siyah br kostümü vardı , istediğim yere yürüyebiliyordum herhalde ama ne tps ne de fps bir oyundu. Oyunun ismi de çok uzun birşeydi ve bazı geçemediğim yerlerde youtube dan da bakmışlığım var idi . Bu bilgiyle bulacağımı sanmıyorum, aradan 6-7 sene geçti .

Enseden veya gözden değilse nereden bu oyun? :D Kuş bakışıysa neden trenden kaçmaya çalışıyor? :D

Muhtemelen çok alt seviye bi' oyun bu kalite olarak. O yüzden bulamıyorsunuz. No name tarzı oyunlardan.

Bence bu oyuna da kesinlikle bak. Kaybedeceğin bir şey yok. Oyun ne TPS ne de FPS. Aradığın oyun olmayabilir ama bence oyun çok hoş. Ben oynamayı düşünüyorum. Bence sen de seveceksin. Bu oyun senin aradığın oyun olmasa da bir bak. Buradaki amaç senin aradığın oyunu bulmaktan ziyade aynı zamanda başka oyunlar da önermek. Aradığın oyunu bulmanı isterim ama bulamasan da bil ki seveceğin daha birçok oyun var. Önerdiğim oyun:

♦ The Tiny Bang Story

indir.jpg

Bir de bu oyuna bak. Adam siyah kostümlü. Oyun bulmaca oyunu. Aradığın oyun acaba Braid mi?
Şu yazdığım oyunlardan birisi aradığın oyun olabilir mi?

♦ Limbo
♦ İnside
♦ Bastion
♦ Courier of The Crypts
♦ The Swapper

Bide bu oyuna bak. Bu oyunu diğer oyunlardan farklı bir bölüme yazdım çünkü arama kriterlerine daha yakın. Uzun bir isim, siyah kostüm giyen bir adam, oyun bulmaca oyunu hemde, aradığın oyun bu mu:

♦ The Misadventures of P.B. Winterbottom

Bu oyun da aradığın oyun olabiliri:

♦ Sherlock Holmes: The Case of the Silver Earring

Son düzenleme:
Bence bu oyuna da kesinlikle bak. Kaybedeceğin bir şey yok. Oyun ne TPS ne de FPS. Aradığın oyun olmayabilir ama bence oyun çok hoş. Ben oynamayı düşünüyorum. Bence sen de seveceksin. Bu oyun senin aradığın oyun olmasa da bir bak. Buradaki amaç senin aradığın oyunu bulmaktan ziyade aynı zamanda başka oyunlar da önermek. Aradığın oyunu bulmanı isterim ama bulamasan da bil ki seveceğin daha birçok oyun var. Önerdiğim oyun:

♦ The Tiny Bang Story

Eki Görüntüle 313934

Bir de bu oyuna bak. Adam siyah kostümlü. Oyun bulmaca oyunu. Aradığın oyun acaba Braid mi?
Şu yazdığım oyunlardan birisi aradığın oyun olabilir mi?

♦ Limbo
♦ İnside
♦ Bastion
♦ Courier of The Crypts
♦ The Swapper

Bide bu oyuna bak. Bu oyunu diğer oyunlardan farklı bir bölüme yazdım çünkü arama kriterlerine daha yakın. Uzun bir isim, siyah kostüm giyen bir adam, oyun bulmaca oyunu hemde, aradığın oyun bu mu:

♦ The Misadventures of P.B. Winterbottom

Bu oyun da aradığın oyun olabiliri:

♦ Sherlock Holmes: The Case of the Silver Earring
Araştırmalarınız için çok teşekkür ederim . Limbo ve İnside oyununu oynayıp bitirmiştim ve keyif almıştım.Teşekkürler öneriniz için . Sherlock Holmes oyununa göz attığımda tıpa tıp aynı ama bu bir siyah kostümlü ama uzun boylu bir adam ve tren sahnesi aklıma geliyor . Oyun Tps olabilir. Bir önceki yorumda ne tps ne de fps değil yazdım ama sherlock holmes oyununa göz atınca tps olduğu aklıma geldi . Kısacası Sherlock Holmes oyununa benzer bir oyun tarzı. Emeğiniz için teşekkür ederim.

Aradığın oyun bence Sherlock Holmes serisinden. İlk piyasaya sürülme tarihi olarak yakın Sherlock Holmes oyunları aşağıda:

♦ Sherlock Holmes: The Devil's Daughter
♦ Sherlock Holmes: Crimes & Punishments
♦ The Testament of Sherlock Holmes

The Devil's Daughter Aradığın oyun olamaz, çünki oyun sanırım 2016 yılında ilk olarak piyasaya sürülmüş. Aradığın oyun bence kesinlikle Sherlock Holmes serisinden, seriyi iyice bir araştır. Hepsini yazsam bayağı uzun sürer.

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments oyununun 2014 yılında çıkması, siyah kostümlü bir adamın olması ve de oyunun uzun bir isminin olması, bu oyunun senin aradığın oyun olduğunu gösteriyor.
Sherlock Holmes oyunlarının neredeyse hepsi uzun isimli ve ayrıca siyah kostümlü bir adam da barındırıyor ama Crimes & Punishments oyununun 30 Eylül 2014 tarihinde ilk olarak piyasaya sürülmesi bana aradığın oyunun Crimes & Punishments yada ondan daha eski bir oyunun
(mesela The Testament of Sherlock Holmes) olduğunu gösteriyor.Bunlar değilse de bence kesin Sherlock Holmes serisindendir. Aradığın oyunu bulduysan bu yorumu beğenmenden anlarım.
Umarım aradığın oyunu bulmuşsundur. Bulduysan ne mutlu bana!

Sherlock Holmes oyunları da güzelmiş, bende kesinlikle oynamayı düşünüyorum, senin aradığın oyunu bulmaya çalışırken kendimde bazı bilmediğim yeni oyunlar keşfettim, The Tiny Bang Story ve Sherlock Holmes'un yeni çıkanları gibi, Sherlock Holmes: The Case of Silver Earring'i biliyordum ama ondan sonra çıkanları bilmiyordum, sağol. :D
Hemen şimdi aklıma geldi L.A Noire de var ona da bak, unutmuşum ben onu.
Aradığın oyunu buldun, cevabımı beğenmenden bunu anladım da, hangisi aradığın oyun?

Son düzenleme:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı