Siyah Temelli Tema Sağlayan Programlar

M.Efe.Ceylan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, oldum olası siyah zemin üzerinde çalışmayı sevmişimdir. W10'nun kendi içinde gelen uygulamalarda arka plan rengi seçeneği olması çok hoşuma gitti. Müzik mail uygulamaları gibi şeyleri siyah temelli ekranda kullanabiliyorsunuz. Fakat şöyle bir durum var ki dosya pencereleri halen beyaz temelli. Eğer yüksek karşıtlık ile oynarsanız onları da siyah temelli yapıp tamamen siyah temalı bir bilgisayar üzerinde çalışabiliyorsunuz. Ama şöyle bir durum var ki bu özellik açıkken bilgisayar Windows 98 havasına dönüyor ve arka plan kullanılamaz oluyor.

Aradığım şey özetle Windows gezgini pencerelerini de siyah temelli çalıştırmak. Bildiğim kadarıyla kendisinde böyle bir özellik yok. Peki bunu yapabilen bir program var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir sitede verilmiş. Ama siteye yeni katıldım link vermek yasak mı bilmiyorum. Google'a Windows 10'da koyu temayı etkinleştirmek diye yaz çıkar. Regedit (Kayıt Defteri) değerlerinde oynayarak yapılıyor.

Bir sitede verilmiş. Ama siteye yeni katıldım link vermek yasak mı bilmiyorum. Google'a Windows 10'da koyu temayı etkinleştirmek diye yaz çıkar. Regedit (Kayıt Defteri) değerlerinde oynayarak yapılıyor.
Teşekkür ederim, biraz uğraştım verdiğiniz bilgiler doğrultusunda ve düşündüğüm gibi üçüncü partı programlara ulaştım. Ancak windows sürümünden kaynaklı uyumsuzluk hataları aldım Tam olarak siyah olmuyor kısım kısım oluyor. Daha geniş bir vakitte daha detaylı deneyeceğim. Sorunu çözünce de gerekli bilgileri burada paylaşırım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı