Siyaset ve dini içerikli konular, mesajlar tamamen yasaklanırsa nasıl olur?

Yasaklanmalı mı?

• Evet.

Oy: 70 44,3%
  • Hayır.

Oy: 56 35,4%
  • Sadece siyaset yasaklansın/kısıtlansın.

Oy: 11 7,0%
  • Sadece din yasaklansın/kısıtlansın.

Oy: 21 13,3%

• Oy verenlerin toplamı
    158
  • Anket kapandı .
Her şeye yorum yapmak yerine açıp okusanız siyaset ekonomi kitabı. Dolar sanki bizim paramızda yönetim Emir veriyor düşsün ya da artsın diye. Siz şimdi b partisi başa gelince ülke olarak zengin hayatı süreceğiz de dersiniz.
Bakınız bu mesaj sonrası bu konu siyasete dönecek.

Bu saygısızlık değil sadece düşünce belirtme. İnternet baktığıma göre düşünce özgürlüğüne giriyor.
Düşünce belirtirken "saçma ve gereksiz" gibi sözcükler kullanılmaz. İnanmıyorum yahut tutmuyorum diyebilir. O zaman ben de diyeyim oruç tutmamak gereksizlik desem siz de dahil bana tepki gösterirsiniz. Kimse kimsenin inancına ve ibadetine karışma hakaret etme hakkı yoktur. Düşünce özgürlüğü saygı çerçevesi adı altında dile getirilmeli. Yoksa tartışma çıkıyor. Ben kimseye gereksiz, saçma deme hakkım yok. Dikkat edilmeli bu konulara. Teşekkürler.

Her şeye yorum yapmak yerine açıp okusanız siyaset ekonomi kitabı. Dolar sanki bizim paramızda yönetim Emir veriyor düşsün ya da artsın diye. Siz şimdi b partisi başa gelince ülke olarak zengin hayatı süreceğiz de dersiniz.

En azından dinle sömürülmeyiz.

Dolar yükselmiyor ki? TL düşüyor. Sanırsın sadece dolar yükseliyor; altın, euro, yen, sterlin vs yerinde kalıyor. Dünya üzerinde ne kadar para varsa hepsine karşı değer kaybediyor TL. Altın da mı emir veriyor kendisi yükselsin diye? Kandırmayın insanları kendi çıkarınız için.

Geri
Yukarı