Siyasetle kafayı bozdum, ne yapmalıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu seçimi kafaya çok takmaya başladım. Hatta gece gördüğüm rüyada Kılıçdaroğlu aday oluyor, Erdoğan seçimi kazanıyordu. Kısaca iyice siyasetle kafayı bozdum. Bunun bir çözümü var mı?
Kılıçdaroğlu aday olmasın.

Son düzenleme:
Hocam bence fazla kafaya gerek yok muhalefet böyle devam ederse kazanacak kişi belli o yüzden gerek yok bu kadar takmaya.

Çözüm: Haberlerden uzak kalıp kendi gelişimine önem vermek. Türkiye'de siyaset kadar rezil bir şey yok. Bunlar sadece senin vaktini ve enerjini yiyip tüketir. Kazanan yine a yada b partisindeki YANDAŞLAR olur. Halk her zaman kaybetmeye mahkumdur. Kendini geliştir, yeni yeni ülkelere gitmeye bak.

Bu seçimi kafaya çok takmaya başladım. Hatta gece gördüğüm rüyada kılıçdaroğlu aday oluyor, Erdoğan seçimi kazanıyordu. Kısaca iyice siyasetle kafayı bozdum. Bunun bir çözümü var mı?

Hocam ilk önce gün başlarken tarayıcıya dolar yazmayın sonra haber kanallarını takip etmeyi bırakın özellikle a haberi, hobi edinemezsiniz çünkü fiyatlar kafanızı bozacak maalesef çözümü bulamıyorum arkadaşlar yardımcı olsun :D

Bu seçimi kafaya çok takmaya başladım. Hatta gece gördüğüm rüyada Kılıçdaroğlu aday oluyor, Erdoğan seçimi kazanıyordu. Kısaca iyice siyasetle kafayı bozdum. Bunun bir çözümü var mı?

Var, haberlerden uzaklaşmak. Bende bir ara böyle siyaseti çok takip ederdim, önüm arkam sağım solum siyasetti. Haberleri izlemeyi bırakıp siyaset ile arama mesafe koyunca daha huzurlu bir hayatım oldu, tabii bunda kullandığım ilaçlarında payı var, artık daha mutlu biriyim ve daha az sinirliyim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı