Diyetimi bozdum

Michaelscofield

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600
Rx6500XT
Asus prime a520m-k
Apacer panther 2x8
Deepcool ag400
Samsung evo 870
Herkese iyi sosyalller 2 aydır diyet yapıyorum ve 120 kilodan 103 kiloya kadar düştüm belirli günler ödül günüm vardı ve her gün düzenli yürüyüş yapıyorum şekeri beyaz ekmeği komple bıraktım. 2 haftadır farklı şehirdeyim kendi evimde olmadığım içinde 2 haftadır hemen hemen her gün sabah kahvaltısı yapıp geri kalan günde hiçbir şey yemiyorum. Çok bitkin düşüyordum ve gözlerim sürekli kararıyordu bende dayanamayıp 1 porsiyon ETL'i ekmek yedim. Ani kilo artışına sebep olur mu?

Herkese iyi sosyalller 2 aydır diyet yapıyorum ve 120 kilodan 103 kiloya kadar düştüm belirli günler ödül günüm vardı ve her gün düzenli yürüyüş yapıyorum şekeri beyaz ekmeği komple bıraktım. 2 haftadır farklı şehirdeyim kendi evimde olmadığım içinde 2 haftadır hemen hemen her gün sabah kahvaltısı yapıp geri kalan günde hiçbir şey yemiyorum. Çok bitkin düşüyordum ve gözlerim sürekli kararıyordu bende dayanamayıp 1 porsiyon ETL'i ekmek yedim. Ani kilo artışına sebep olur mu?
Hiç kilo artışı yapmaz. Canınız istediği zaman yiyin dengelersiniz.

Değil 1, 4-5 tane ETL'i ekmek yeseniz bile öyle aniden kilo almazsınız. Dert edilecek şey değil.

Ayrıca kahvaltı dışında da bir şeyler tüketmelisiniz. Kuru meyveler yenilebilir.

Hocam normalde 3 öğün sağlıklı sebze meyve beslenirdim ama farklı şehirdeyim yapacak yer bile yok teşekkürler.

Hocam bazen böyle olur. Moral bozmaya gerek yok. 2 ayda neredeyse 20 kilo verecek iradeye sahipseniz işi halletmişsiniz demektir.

Kalkıp su içmeye üşenirken artık her gün yürüyüş yapar hale geldim :) haklısınız hocam iyi akşamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı