Siyasi konular onaylanmasın

• Konuyu başlatan Silinen üye 458979
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 73
  • Görüntüleme 4B
Bana kalırsa onaylanmalı. Sosyal'in adının Forum'dan Sosyal'e evrilme sebebinin teknoloji dışındaki konuların da konuşulabilir olmasıdır diye biliyorum, o yüzden kalması daha yerinde olacaktır.
Katılmıyorum herkesin yaşı yeterli değil bu konular için üstelik bu konular herkese açık bilen, bilmeyen konuşuyor.

Sizin bu konuyu açtığınız "Konu dışı" kategorisini de kaldıralım o zaman? Burası bir teknoloji forumu nasıl olsa değil mi :).

Bence onaylanmalı ama fanatiklik yapıp kavga edenler cezalandırılmalı.
Hocam adminler ile dumanla mı haberleşeyim? Burada herkesin onayını alınarak hareket edilmesi gerekiyor.

Herkes kendi fikrini karşısındakine empoze etmeye çalışıyor.
Mesele konuda değil ki, kendi fikrini karşısındakine empoze etmeye çalışanda.

Caydırıcı cezalar verilmeye başlanırsa (hakaret edenlere vs.) böyle devam edeceğini sanmıyorum. Herkes haklı olarak fikrini belirtmekte yükümlü.

Hocam adminler ile dumanla mı haberleşeyim? Burada herkesin onayını alınarak hareket edilmesi gerekiyor.
Düşünülebilir aslında, hem elektrik masrafı da yok. %100 organik.

(Bu konu da birkaç dakikaya patlar bence :D.)

Mesele konuda değil ki, kendi fikrini karşısındakine empoze etmeye çalışanda.

Caydırıcı cezalar verilmeye başlanırsa (hakaret edenlere vs.) böyle devam edeceğini sanmıyorum. Herkes haklı olarak fikrini belirtmekte yükümlü.

Düşünülebilir aslında, hem elektrik masrafı da yok. %100 organik.

(Bu konu da birkaç dakikaya patlar bence :D.)
Yok ya saygı çerçevesinden konuşursak bir sorun olmaz. 😁

Bence insanlar siyaset tartışmaktan çekinmemeli veya korkmamalı ama herkesin anonim olduğu bir ortamda fazlasıyla seviyesizleşiyor bu tartışmalar. Karşındaki çocuk 12 yaşında bile olabilir ve evde konuşulan muhabbetleri kendi fikri sanıyor olabilir ve sen de ona açıklama yapmaya çalışıyorsundur. Hem senin için hem de onun için zararlı oluyor olay. Yaş olmasa da anonimliğin arkasına sığınmak çok kolay oluyor. Ama burada sınırı çizmek zor, yani siyasi olmayan gündem konuları da kolaylıkla siyasete çekilebiliyor. Neyin onaylanıp neyin onaylanmayacağını kesin bir şekilde belirlemek biraz zor olur sanki.

Geri
Yukarı