Korsana destek yoksa korsan konular onaylanmasın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Korsandan dolayı PC'sine virüs bulaşanlar da mı açılmasın?
Konuyla ne alakası var? Sen korsan kullanması sonucu virüs yiyip konusu onaylanmayan birisini gördün mü hiç? Burada bahsedilen konu korsan link paylaşımı, korsan oyun hatası teknik desteği vs. yasak. Virüs bulaşması korsandan bağımsız bir durum.

Aynen öyle. Hiç onaylanmasın daha iyi. Açılıyor, sonra kilitleniyor.

Belli bir kısmı açılmıyor, siliniyor zaten. Silindiği için de sizin haberiniz olmuyor doğal olarak. Açılanlar da görenlerin öğrenmesi için. Kaldı ki kilitlediklerimizde de sizin tabirinizle "lafı koyma" amacı yok. Kuralı belirtip gidiyoruz.

Üyelerden "Korsana destek yok" ifadesini gereksiz yere kullandığını düşündükleriniz varsa raporlayın, klasik gereksiz mesaj.

Belli bir kısmı açılmıyor, siliniyor zaten. Silindiği için de sizin haberiniz olmuyor doğal olarak. Açılanlar da görenlerin öğrenmesi için. Kaldı ki kilitlediklerimizde de sizin tabirinizle "lafı koyma" amacı yok. Kuralı belirtip gidiyoruz.

Üyelerden "Korsana destek yok" ifadesini gereksiz yere kullandığını düşündükleriniz varsa raporlayın, klasik gereksiz mesaj.
1616490125539.png

O zaman ifade bırakma olmasın. Adam bilmiyor diye yem misali atıyorsunuz ortaya. Bir daha girer mi bu arkadaş Sosyal'e?

Bazen ilk mesajında bile korsana destek yok diyenler oluyor. Arkadaşlar yeni üyeler için bir defaya mahsus korsana destek veriliyor :)

Torrent hakkında soru sorana bile kızıyorlar bayağı garipler.
Aşırı haklısınız. Ben Cyberpunk 2077 çıktığında bir konu açmıştım. Oyunu satın alacağımı ancak Türk Telekom'dan satın aldığım E-Pin'in hala gelmediğini ve 3-4 gün daha gelemeyeceğini söylemiştim. Konuyu yazarken bir sürü kez belirttim şu an Torrent olarak indirip cüzdan kodum geldiğinde satın alacağım, satın aldıktan sonra boşa zaman harcamak istemediğimden yapıyorum diye. Buna bile bir sürü saçma sapan mesaj gelmişti.

Bir sürü mesaj gelmişti korsan oyuna destek vermiyoruz diye. Ben de sinirlenmiştim dolayısıyla, hatta şu yazılmıştı;
İki taraftan birisi sağlam ceza yiyecek gibi bir his var içimde 🤣
Ben ceza yememiştim tabii, karşı tarafın da benim de mesajlarımız silinmişti bu konu hakkında.

Arkadaşlar yeni üyeler için bir defaya mahsus korsana destek veriliyor :)
İş pratikte o kadar da masum ve sevimli ilerlemiyor ama. Üye acaba alışılagelmiş belli başlı tavırlara maruz kaldığında da, bir defaya mahsus konusunun onaylanmasının bunun forum tarafından gösterilen bir hassasiyet, bir nevi tolerans olduğunu düşünüyor mudur? Üyelerin duyarsızlık eseri reaksiyonlarının ardından hiç de o yöne bakacağını sanmıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı