Siyasi parti lideri maaş alır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeniçocuk

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar, soru yukarıdadır. Bir siyasi parti lideri partinin lideri diye maaş alır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlatamadım galiba. İdeolojiyi savunan adamlardan ev kirası alır gibi para alıp çetele tutuyorlar diyorum.
Tamam anladım onu ama sonuçta parti üyesi kişilerden alıyor bu ücreti yani üye olan kişi banane kardeşim vermiyorum der partiden çıkar.

Tamam anladım onu ama sonuçta parti üyesi kişilerden alıyor bu ücreti yani üye olan kişi banane kardeşim vermiyorum der partiden çıkar.
Üyelerden değil, gezip kıraathanelere giriyorlar, esnaf geziyorlar her türlü itliği yapıyorlar diyebilirim. Neyini savunuyorsunuz anlamıyorum. Hepsi aynı, sadece bazıları iktidarda o kadar.

İktidara gelemeyen yada bir belediye kazanamayan bir parti nereden çalıyor anlatsana ?
Meclisteki tüm siyasetçilerin canları cehenneme. En meşhurundan Gürsel Tekin iktidar yüzü görmemiştir ama 9 villa, 11 şirket, 7 benzin istasyonu (+300 dairesi olduğu iddia ediliyor) sahibi olmuştur. Demek ki yolsuzluk yapılacak yollar her zaman bulunuyor.

Meclisteki tüm siyasetçilerin canları cehenneme. En meşhurundan Gürsel Tekin iktidar yüzü görmemiştir ama 9 villa, 11 şirket, 7 benzin istasyonu (+300 dairesi olduğu iddia ediliyor) sahibi olmuştur. Demek ki yolsuzluk yapılacak yollar her zaman bulunuyor.
Bence az demişsin. Ben en az 1000 tane olduğunu duydum.

Ya cidden bu milletin önüne gelen her şeye inanma diye bir huyu var. Keşke biraz araştırsaydınız. Keşke bu olaydan sonra adam ne demiş diye bir baksaydınız.

Bunların kanıtı var mı? Ben söyleyeyim istiyorsan, hayır yok. Adama ilk baş 1000₺ fiyatı olan gömlek giyiyorsun dediler sonra adam fatura gösterip 185₺ olduğunu söyledi. 1000₺ olduğunu iddia eden kişi ortalıkta yoktu. Ondan sonra villa, şirket falan diye yine söylendiler. Adam çıkıp kanıtlayın bari dedi ortalıkta ses seda yok. Gündem değiştirmek için laf söylüyorlar bakıyorum baya başarılı oluyorlar.

Dediğim gibi biraz araştırın. Acaba gerçekten böyle mi diye? Zaten dediğiniz aşır mantıksız ya. 11 şirket, 300 daire baya güzel sallamışlar yalnız.

Ayrıca konuyu açan kişi maaş alıyor mu diye sormuş. Konu yolsuzluğa kadar gelmiş. Sorunun cevabı tabii ki maaş alıyorlar.

Mensup olduğu partiden maaş alır. Siyaset ülkemizde bu kadar iğrenç bir şeyken kimse bu işi babasının hayrına yapmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı