Siz de trafikte size hakaret eden insanlarda bıktınız mı ve haklı mıyız?

Makaleler
15
Değerli forum üyeleri; buradaki birçok insanın bisiklet kullandığını düşünüyorum. Sizlere de sormak istiyorum. Böyle insanlardan bıkmadınız mı? Yolda gördüğü ilk fırsatta arabasıyla size yavaştan yaklaşıp sizi kıstıran, sonra da ben haklıydım diye size küfür edenlerden, cahilliklerinden dolayı bisikleti ulaşım aracı kabul etmeyip yer kaplıyorsunuz kullanmayın diyenlerden, enayisiniz diyenlerden. Bunu yazdığım için çok üzgünüm ancak gerçek bu. Diğer şehirleri bilmiyorum ama yaşadığım yer olan Bandırma'da çok yaşıyorum. Hatta her çıktığımda bu olaylarla karşılaşıyorum. Dava etmeye kalksam olmayacak.

Sizin de düşüncelerinizi merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sırayla minibüsçü, taksici ve otobüsçülerden, filo araçlarından bıktım ben de. Hep bir üstünüze gelme, sıkıştırma, yolun ortasında yolcu indirme, keyfi olarak yol kapatma, kornaya abanarak taciz etme, 2 şerit kaplama tutkuları var. Hemen her gün karşılıklı küfürleşiyoruz.

Bir gün ibret-i alem olsun diye bir tanesini döve döve kuralları öğreteceksin, o olacak.

Sırayla minibüsçü, taksici ve otobüsçülerden, filo araçlarından bıktım ben de. Hep bir üstünüze gelme, sıkıştırma, yolun ortasında yolcu indirme, keyfi olarak yol kapatma, kornaya abanarak taciz etme, 2 şerit kaplama tutkuları var. Hemen her gün karşılıklı küfürleşiyoruz.

Bir gün ibret-i alem olsun diye bir tanesini döve döve kuralları öğreteceksin, o olacak.
Çok haklısınız. Saygılı olmaya çalışıyorum ama benimde tahammülüm kalmıyor. En son yaşlı bir amca ben yolda düzgünce giderken bir an önüme atıldı,zor durdum. Allahtan frenler hidrolik frendi,öyle olmasa karakolluk olurdum. Amca sonra bana dedi ki ;
Sizin gibilerin anasını ... . Caddenin en işlek yerinde 70 yaşındaki amca bana küfür etti. Ama bir şey yapmadım. Yapsam kötü şeyler olabilirdi.
Bir de amcanın yanındaki 10 kişi birden -bu arada hepsi yaşlı- üstüme çullanacaklardı. Ciddiyim bunu yapacaklardı. 4 senedir ben bu hobim için kendimi feda ettim. Bu uğurda da çok kaza geçirdim. Hatta birinde takla atarak elimi kırdım. Birinde de araba çarptı ve 10 20 metre sürüklendim. Vazgeçmedim. Şehrimizde bisiklet sporunun desteklenmesi için birçok faaliyette bulundum. Ama bıktım artık.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı