Siz denize/havuza veya tatile gittiniz mi?

• Konuyu başlatan Rub
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 758
Trabzon ortahisarda denizin karşısındayım ama 2 defa girdim daha.

Dün bu yaz ilk kez arkadaşımla denize gittim. 1 hafta sonra da tatile gitmeyi planlıyoruz.

Hangi tayfadan olduğumu sorarsan spor salonunda yatan tayfayım ve şu anda spor salonundayım.
Çalışmadan nasıl idame ettiriyorsun hayatını? Ben de spor salonuna gidiyorum ama haftada 6 saat falandır maksimum. Beslenme ve takviye gıda için aylık on bin civarı harcıyorum. Baba parasıyla yapılacak iş değil.

Çalışmadan nasıl idame ettiriyorsun hayatını? Ben de spor salonuna gidiyorum ama haftada 6 saat falandır maksimum. Beslenme ve takviye gıda için aylık on bin civarı harcıyorum. Baba parasıyla yapılacak iş değil.
Çalışıyorum. 4 katlı bir tatlıcıda akşamcı temizlikçi olarak çalışıyorum ve asgari ücret alıyorum.

Haftanın 6 günü spor yapıyorum. Bu arada beslenmeye aylık 10 bin TL abartı değil mi? Ben takviye gıda alamıyorum aslında ailem kendilerinin bile kullandığı şeyleri sırf toz diye almama karşı.

Eğer kırmızı et yiyorsan tavuğa geçmeni öneririm. Hem daha ucuz, hem daha az yağlı, hem daha kolay sindiriliyor, hem amino asit oranı gayet iyi.

Geri
Yukarı