Sizce AMD Sürücüleri Baştan Yapmaya Başlamalı Mı?

Exinie

Kilopat
AMD sorunları çözmek için güncelleme veriyor fakat güncelleme ile daha çok sorun çıkıyor. Sizce sürücüleri tamamen baştan yazmaya başlasalar daha mı iyi olur? Belki de sorun köktedir?

AMD islemcilerde oldugu gibi ekran kartlarinda sahlanirsa cok iyi olur. NVIDIA'nin fiyat politikasi tamamen degisir.
Hocam dur bakalım, AMD gerçekten hak ettiğini göstersin bir. Ben de Ryzen sistem topladım ama daha erken AMD fanboyluğu yapmaya. 2004'ten kalma İntel işlemci çalışıyor hala. AMD bir kaç yıl sonra bozulmaya başlarsa belli olur neden ucuz olduğu.

AMD fanboyu falan değilim. Kendim de Intel kullanıyorum. Arkadaşım - Ryzen kullanıyor - Fortnite, PUBG, Apex gibi bütün oyunlarda benden fazla FPS alıyor. Ekran kartımızın RAM'lerimizin aynı olmasına rağmen.
Intel performanslı bir işlemci ama parası olana. İ9 alınacaksa mantıklı. Onun dışında Ryzen almak daha mantıklı bence. Ben de bilgisayarcıya uyup Intel aldım keşke almasaydım diyorum.

Fiyat olarak tabii ki daha avantajlı ama yüksek bütçe için Intel daha mantıklı bence.

RX 570 ve 580'den daha ucuz GTX 1650 Super var bence gözünün önünü görmeye çalış.
Akşam akşam ne içtin güzel kardeşim? Herhangi bir fiyat kapıştırması yapmadım neyin kafasındasın? Yine bir Intel-Nvidia fanboyu. Neyse göz ardı ediyorum, az ötede oyna.

AMD, Sapphire baskı yapıp adam gibi üretim yaptırmalı. Sorun çıkaran kartların büyük bölümü Sapphire'e ait.

Ben kullanıyorum ve sorun yaşamadım diyen elbet olacaktır ama yaşanılan sorunlarda başı çeken marka olmaktan kurtulamadı.

Ardından adam gibi kartlar çıkarmalı. Kimse AMD'den RTX 2080 Super'den daha güçlü kart yapmasını beklemiyor. Tıpkı Ryzen'de olduğu gibi %3-5 farkla durumu göre lider veya düşük kalan kart yapıp uygun fiyata satmasını bekliyor. Bunu Ryzen'de yapan ekran kartında da rahatlıkla yapar.

Ardından Microsoft onaylı adam gibi yenilenmiş sürücüler yapmalı.

Tıpkı Ryzen işlemciler gibi...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı