Sizce aşçı olmalı mıyım?

Alperen_16_16

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Ben şu an gastronomi okuyorum. Lise 1 öğrencisiyim. Sizce devam etmeli miyim? Üniversite de okuyacağım ama yarın öbür gün aç kalır mıyım yoksa lüks bir hayat sürer miyim?

Ailenin ileride senin için restorant açabilecek bir durumu varsa oku.

Aç kalmazsın. Alaylı olarak çok yükselen insanlar var etrafımda. İyi şeflerle karşılaşırsan yolun açık olacaktır.

Gastronomi iyi bir bölüm, eğer yetenekliysen bu konuda aç kalmazsın.

Küçüklüğümden beri hep bir merakım vardı özellikle corona zamanı çok geliştirdim kendimi cevap için teşekkürler.

Hocam bunu bize sormanız biraz garip, sonuçta sizin isteğiniz, sizin hayaliniz, sizin hedefiniz.

Aslında amacım biraz da aşçılık mesleğinin insanların gözündeki yerini anlamak.

Valla ailemin restorant açacak bir durumu yok.

Aç kalmazsın. Alaylı olarak çok yükselen insanlar var etrafımda. İyi şeflerle karşılaşırsan yolun açık olacaktır.

Teşekkürler.

Ailenizin restorant açabilecek maddi güce sahip mi sorusu ilginçmiş :D? Bu mesleği sıkılmadan hatayım boyunca yapabilirim, bu meslek beni mutlu ediyor diyorsanız neden olmasın. Aşcılık şahsen çok saygı duyduğum meslek arasındadır, yetenek varsa heba edilmemeli.

Ailenizin restorant açabilecek maddi güce sahip mi sorusu ilginçmiş :D? Bu mesleği sıkılmadan hatayım boyunca yapabilirim, bu meslek beni mutlu ediyor diyorsanız neden olmasın. Aşcılık şahsen çok saygı duyduğum meslek arasındadır, yetenek varsa heba edilmemeli.

Bende şaşırdım o soruya cevap için teşekkürler.

Aşçılıkla restorant açmanın alakası ne ben yemek yapacağım dükkan işletmeyeceğim bence yanlış bir bakış açısı.

Geri
Yukarı