Sizce Asus Neden Bu Kadar Tercih Ediliyor?

volkan arabacı

Hectopat
Son zamanlarda oldukça yaygınlaşan Asus sizce neden bu kadar tercih ediliyor ? Masaüstü bilgisayarlarda ilk tercih olan Asus sizce neden bu kadar pahalı ? Özellikle ekran kartı konusunda neden hep Asus tercih ediliyor ? Sizce ASUS nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD (M5A78L MLX V2) anakartını kullandım sorun yaratmadan çalıştı, şimdide İntel anakartını kullanıyorum sorun yok umarım olmaz. Yine de fiyat konusunda diğer ürünlere oranla biraz yüksek.

İşlerini kaliteli yapıyorlar ayrı bir mesele ona bişi diyemem fakat telefondan fazla anlamayan kişi ilk olarak samsung tercih eder asusda bilgisayar piyasasında öyle bir izlenim uyandırmış.

Eskiden asus ve casper popülerdi, casper mağdurları daha sonra asusu denediler, memnun kaldılar ve asusu tercih etmeye devam ettiler. 1000$'a aldığımız casper gta kurtlar vadisinde donuyordu. :( 2005'di galiba. Şimdi 1000$'a ne dizerdim varya.

Msi olmasaydı, msi tercih edenlerin yarısından fazlası asus alırdı. İki rakip olması bizim yararımıza.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı