Sizce Bayram Özel Bilgisayar alınır mı?

RAM yeni oyunlar için yetersiz. Ryzen 5 3600 ve RX 580 16 GB bir sistem daha iyi olabilir. Ama hangilerini öncelikle yükselteyim dersen, RAM ve ekran kartına öncelik verilmeli.

RAM bana yeterli.

Kasada RX570 olduğu için almanızı önermem, oyunlarda düşük kalmaya başlıyor artık.

Bana önerebileceginiz 3-4 k arası bir PC varsa sevinirim sinerji gibi sitelerden toplamada olur hazır da.

RTX al yazmış mıyım bak bakayim sen bi önce. Daha güncel orta segment kartlara yönelebilir. kaldı ki RX500 serisi sürücü sorunları ile cebelleşiyor şu an!
Ben sana RTX al dedin mi dedim?
Fiyatına bakmadım bu arada sistemin, pahalıymış bu arada sistem alınmaz.
RAM bana yeterli.

Bana önerebileceginiz 3-4 k arası bir PC varsa sevinirim sinerji gibi sitelerden toplamada olur hazır da.
Toplaman fiyat açısından daha uygun olur, aynı fiyata daha yüksek FPS alabilirsin.

Her bayram bende aldırıyorum babama.

Anlamak zor sizi, illa ki RTX'mi lazım?

Hocam hangi oyunda 360P'den fazla oynat mıyor?
Bende RX550 hayali kuruyordum :D
Hissediyorum sende donanımhaber ruhunu. Doğru yerde misin? :D
images.jpg

RAM bana yeterli.

Mobildeyim şu an zor oluyor bakmak, yine de göz atmaya çalışacağım. İleriye dönük olması bakımından bu sistemi tavsiye etmiyorum, acele etmeyin, gerekirse öneri konusu açın. 50 defa sistem almıyorsunuz, anakart, PSU seçimlerini mantıklı yapın ki, ileride upgrade yapacak olursanız canınız sıkılmasın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı