Sizce Bayram Özel Bilgisayar alınır mı?

Sabaha kadat oturuyorum sıkıntı yok.
Uykum gelecek, gözlerim ağırlaşıyor.
Sabah kalktığımda profilinden bakarım, hayırlı geceler.
Özür dilerim ama zaten benim gibi hayatında 1 kere sistem toplamış birisinden alacağın öneriler, sana yardıma gelecek tecrübeli alfaların yanında hiç bir şeydir.
Sabah kalktığımda söz bakacağım, zaten her sabah Technopat'a bakarım bağımlılık yaptı.
Hayırlı geceler.

Uykum gelecek, gözlerim ağırlaşıyor.
Sabah kalktığımda profilinden bakarım, hayırlı geceler.
Özür dilerim ama zaten benim gibi hayatında 1 kere sistem toplamış birisinden alacağın öneriler, sana yardıma gelecek tecrübeli alfaların yanında hiç bir şeydir.
Sabah kalktığımda söz bakacağım, zaten her sabah Technopat'a bakarım bağımlılık yaptı.
Hayırlı geceler.
Sorun yok iyi geceler

Selamlar. Uzun zamandan sonra bir PC almayı düşünüyorum ve aklımda bu var. Sizce nasıl?

Almalı mıyım?
Şu varken bence alınmaz.

APU sistem alıp sonradan ihtiyacın olursa ekran kartını kendin takabilirsin. Oynayacağın oyunları R5 3400G rahatlıkla oynatır. GTA V bile oynayabilirsin 60 FPS civarında. İleride de RX 580, RX 5600XT ya da GTX 1650S gibi bir kart takıp daha ağır oyunları 1080p 60 FPS'te oynayabilirsin. Aşağıda örnek bir sistem verdim, eminim daha ucuza daha sağlam parçalar bulunabilir, forumdaki arkadaşlar yardımcı olur fikir aklına yatarsa.

Gigabyte B450M H Anakart - 518,70₺

Ryzen 3400G APU - 1195,99₺

Corsair 2x8GB DDR4 3000MHz RAM - 549₺

FSP FSP500-60AHBC PSU - 317,40₺

Zalman S2 ATX Kasa - 332,05₺

Toplam: 2.823,14₺

Yeni konular

Geri
Yukarı