Sizce bilgisayar parçalarında vazgeçilmez markalar nedir?

user149848902

Decapat
Daha fazla  
Herkesin sistemlerinde vazgeçemediği, çok güvendiği markalar vardır mesela ben anakartta ve ekran kartında MSI'dan RAM'de ve kasada Corsair'den vazgeçmem. Sizin vazgeçilmezleriniz nedir bu konu da marka önerisi yapacağız kısacası anlamayanlar için mouse da Zowie, kulaklıkta HyperX, klavye de Corsair'den vazgeçilmezin PC parçaları ile olan versiyonu.

Her zaman model ağırlıklı öneri ve tercih yapılması taraftarıyım.

Mesela önce B450'de rakiplerine göre kötü olan Gigabyte B550'de çok iyi işler yaptı. Yani böyle çok örnek var, o yüzden model bazında karşılaştırma taraftarıyım.

ASUS her zaman herhangi bir veya daha fal, zla parçamı oluşturuyor sistemlerimde. Dizüstü (parça olmasa da), anakart, monitör, ekran kartı vb. fark etmiyor en az 1 adet ürünüm her zaman ASUS olmuştur son yıllarda. 🙂

ROG STRIX ürünleri çok pahalı ama kaliteli yine de çok pahalı olması daha ağır basıyor.

Benim için tek vazgeçilmez olan marka "Corsair".
Gerçekten bu güne kadar hangi ürününü kullandıysam uzun ömürlü ve kaliteli oldu.
Hatta Corsair markası anakart ve ekran kartı piyasasında olsa hiç acımam Full Corsair set dizerim 😂
Bend aynı düşüncedeyim ama malum fiyatlar biraz tuzlu🥺

Eski Sapphire. ATI Radeon HD4670 1GB kartını on sene boyunca kullandım ve çok memnun kaldım. Şu anda birçok modelinde sıkıntılar olsa da yeni çıkardıkarı kartlarda sıkıntı olmadığını duydum.

Şu anda kullanmıyorum, ama ekran kartı alacak olsam Sapphire alırdım.

Geri
Yukarı