Sizce bir insan niye yaşar?

Araştırmaları boş ver, insan kendini bilir ve kendinden sorumludur. Önce "ne istiyorum?" diye soracaksın kendine. "Seks" deme şimdi :D
Şu an PC'de PS3 emülatörü kullanarak Persona 5 oynamak istiyorum. Orada hoşuma giden bir karakter var. Hay Allah yine sexe geldi konu. Bak hocam gördün mü şu işi sen.

Biyolojik anlamda hayatta kalmak ve neslini devam ettirmek insanın amacıdır. Bilinç işin içine girdiğinde işler karışır. İnsan anlam yükleyerek hayata tutunmaya çalışır.

Şu an PC'de PS3 emülatörü kullanarak Persona 5 oynamak istiyorum. Orada hoşuma giden bir karakter var. Hay Allah yine sexe geldi konu. Bak hocam gördün mü şu işi sen.
Last of Us'daki Joel varken :D
c01.png

Ben farklı düşünüyorum, genel olarak yazmak istedim. Her şey seks değildir, sevmediğin tanımadığın bir kadın ile de beraber olabilirsin, seks sadece bir ihtiyaçtır. Hayvanlardan farkımız olmalı bizlerin. Üretip emek etmeliyiz, boş veya dolu yaşıyoruz doğrudur bunu kimse inkar edemez. Yaşamak için elimizden ne gelirse yapıyoruz. Doğru yanlış düşünmüyoruz, doğayı hayvanları talan ediyoruz, bencilliğimiz yüzünden gözümüz hiçbir şey görmüyor. Yarınlar için, gelecek nesiller için hiçbir şey bırakmıyoruz, bencillikten öteye gidemiyoruz. Tüm kaynakları yok ediyoruz. Kısacası insan nesli, Dünyanın başına gelmiş en korkunç en tehlikeli nesildir. Bizler bunlar için, yok etmek ve zevklerimiz için mi yaşıyoruz acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı