Sizce En Başarılı Arayüzü Hangi ROM Sunuyor ?

Huseatmc

Hectopat
Daha fazla  
Önümüzdeki aylarda telefon almaya karar verdim. Önceki yazımda belirttiğim Sony HTC veya LG almak istiyorum. LG alırsam kesinlikle Nexus 5X alacağım Türküye'ye gelirse bunun dışında HTC OneM8 güzele benziyor. Arkadaşlar sağ olsunlar Sony Xperia Z5 Compact önerdiler. Gerçekten güzel ve alınabilir bir telefon. Ama SnapDragon 810 sorunluymuş. Bu yüzden pek yanaşmak istemiyorum. Beni kalbımden buran şu oldu:
Nexus 5x telefonun kamerası sesi benim için yeterli ve anında en güncel sistemi alabiliyor ama sağlam bir telefon gibi durmuyor. Maalesef 1-2 sene değil, bana 3-4 sene yetmesi gerekiyor. Buna göre tavsiyede bulunursanız ve başlıktaki arayüz sorunsalını cevaplarsanız sevinirim. Şu var ki mesela güncelleme desteği 3-4 sene sonra kesildi. Sorun direkt daha güncel arayüz bir Custom ROM kuracağım. Bunu da sizin tavsiyenize göre yapacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nexus 5X alırsanız Custom ROM işini unutun, ayrıca M8 alırsanız onda da unutun. HTC bu konuda dikkatli, Root atmak dahi çok zor. Geriye Sony kalıyor. Sony alabilirsiniz, arayüzü şişmez, donma yapmaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı