Sizce en iyi işletim sistemi nedir?

Sizce en iyi işletim sistemi nedir ?

• Windows 7

• Windows 8.1

• Windows 10

• Windows 11

• Linux

• MacOS

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Hepsini yapamazsınız. Windows'ta yapılıp Mac'te yapılamayan şeyler var. Konu açarsanız neler olduklarını görebilirsiniz.

Evet ama anlattığınız şeylerden hepsini Windows'da hem de Mac'tede yapılabilir. Evet Windows'ta yapılıp Mac'te yapılamayan şeyler var. Ama günlük kullanım falan onları neredeyse hepsinde yapabilirsin.

Evet ama anlattığınız şeylerden hepsini Windows'da hem de Mac'tede yapılabilir. Evet Windows'ta yapılıp Mac'te yapılamayan şeyler var. Ama günlük kullanım falan onları neredeyse hepsinde yapabilirsin.
Sadece günlük kullanım olarak bakıyorsunuz. Her özellik olmadıkça karşılaştırma yapmak mantıklı değil.

Nasıl günlük işler için kullanılmıyor? Elbette kullanılıyor.
Genel olarak yazılım için kullanılıyor. Niye günlük kullanım olarak bakıyorsunuz ki? Alana göre ayırmanız lazım. Oyun icin en iyi işletim sistemi deseniz anlarım ama en iyi demek çok genel oluyor. Herkes günlük iş için kullanmıyor.

Genel olarak yazılım için kullanılıyor. Niye günlük kullanım olarak bakıyorsunuz ki? Alana göre ayırmanız lazım. Oyun icin en iyi işletim sistemi deseniz anlarım ama en iyi demek çok genel oluyor. Herkes günlük iş için kullanmıyor.
Ama sizin dediğiniz her işletim sisteminin farklı bir kullanım açısı var. Benim anladığım şuan o. Yanlışım varsa düzeltin.

Ama sizin dediğiniz her işletim sisteminin farklı bir kullanım açısı var. Benim anladığım şu an o. Yanlışım varsa düzeltin.

Evet benim dediğim o hocam. En iyi demişsiniz ama hepsinin farklı amaci var. Yazılımda en iyi derseniz şahsen Linux. Standart kullanım için Windows, iş ve tasarım için Mac.

Windows 8.1'i arayüzünden dolayı severim ama artık mecburiyetten Windows 10 kullanıyorum.İmkanım olsa 8.1'den devam ederim o derece seviyorum.

Geri
Yukarı