Sizce en iyi Metallica şarkısı nedir?

Keremlas

Kilopat
Daha fazla  
Benim için Master of Puppets, One, Ride the Lightning ve ...And Justice for All ağır basan isimler. İçlerinde ise Master of Puppets'i tercih edeceğimi söylemeliyim; her bir kısmın birbiriyle uyumlu olması, temponun çok güzel yerlerde değişmesi, sözleri, orijinal kayıtta Hetfield'in inanılmaz sesi ve riffleri gibi etmenler sebebiyle daha ağır basıyor. Hatta Master of Puppets'in, Metallica'nın Bohemian Rhapsody'si olduğunu söyleyen bir yorum görmüştüm ki kesinlikle katılıyorum. Sizin düşünceleriniz nedir?

Master of Puppets müthiş. Ben de onu söylerdim. İki ve üçte de bunlar var:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu ikisinden biri. Birini seçsem diğeri üzülür.

Metallica bin tüm şarkıları benim için oldukça harika ama unforgiven in yeri ayrıdır. Onun arkasından harvester of sorrow, king nothing, One ve Master of puppets gelir.

Geri
Yukarı