Sizce En İyi PES Oyunu Hangisi?

Anil26

Hectopat
Daha fazla  
Ben PES 2006 diyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şuna bakar mısınız?
Arkadaşlarla oynarken sürekli ya Inter ya da ManU alırdım. Inter'de Ibrahimovic ve Adriano ikilisiyle attığım gollerin haddi hesabı yoktur. Çok ayrı bir zevkti benim için PES6.

resizedcrop-39216a7cccf21b7de369deaaedc6ea33-840x480.jpg

ManU oynarken ise,

1567426284869.png

Bu kadroyla da çok zevk aldım. Ronaldo ile defanstan topu çıkarır, sağ kanada kadar sürükler ya orta açar ya da Saha-Rooney ikilisinden birine pas vererek sürekli gol bulurdum. Ronaldo ile frikikten az asmadım :') Çok özlemişim o günleri ya.

Bu hangi Winning Eleven hatırlamıyorum ama en iyisi buydu. :D 8-10 arkadaş lig yapar, gerçek anlamda sabah olana kadar oynardık. Inter'i alan Adriano ile 1 adım önde olurdu, Ben Milan'ı seçerdim.

Eki Görüntüle 434206
Wining Eleven serisi de güzeldi. Biz o yıllarda genelde dünya kupası olan futbol oyunlarını açardık arkadaşımla, en zor ayarlarda kupayı almaya çalışırdık. Güney Kore ile denediğimiz ve başarılı olduğumuz yıl vardı ama hangi konsol ya da oyun olduğunu hatırlayamadım.

En iyisi 2013. Hemde Drogba'lı, Sneijder'li Galatasaray vardı. Daha ne olsun ve oynaması çok keyifliydi. 2019 oyunu da güzel fakat pas oyunu oynamayı sevenler için.

Winning Eleven 2002 ben de oynadım, "Rubertu Carlus" diye bir şekilde söylüyordu sanırım Roberto Carlos'u :D forvete koyuyordum, soluyla vurduğu her vuruş mükemmel bir şekilde falso alarak gol olur, Adriano ile de çok iyi bir ikili olurlardı. Yaşlandık biz.

Yeni konular

Geri
Yukarı