Sizce en kötü oyun firması nedir?

Dinozoflar

Hectopat
Biraz firmaları tokatlayarak stres atalım :D benim bir daha asla oyunlarını almayacak kadar sevmediğim tek firma var; Ubisoft. PC'de optimizasyon işini resmen "optimizasyon ne abi, yenir mi?" kafasında yapıyorlar. Yıllardır aynı oyunları cilalayıp yeni oyun diye piyasaya sürmeleri de cabası. Her neyse, sizce; kararlarıyla, belki açıklamalarıyla, belki de oyunlarına karşı olan özensizlikleriyle, en sevmediğiniz, en kötüsü olarak gördüğünüz firma hangisi? Anket koymadım çünkü piyasada mükemmel firma yok, herkes başka bir isim söyleyebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz firmaları tokatlayarak stres atalım :D benim bir daha asla oyunlarını almayacak kadar sevmediğim tek firma var; Ubisoft. PC'de optimizasyon işini resmen "optimizasyon ne abi, yenir mi?" kafasında yapıyorlar. Yıllardır aynı oyunları cilalayıp yeni oyun diye piyasaya sürmeleri de cabası. Her neyse, sizce; kararlarıyla, belki açıklamalarıyla, belki de oyunlarına karşı olan özensizlikleriyle, en sevmediğiniz, en kötüsü olarak gördüğünüz firma hangisi? Anket koymadım çünkü piyasada mükemmel firma yok, herkes başka bir isim söyleyebilir.
Yazılım konusunda EA çok kötü. EA uygulamasına Xbox üzerinden oyuna EA uygulamasında göz at diyip girebiliyorum sadece.

EA Games kaç yıl üst üste Amerika'da yılın en kötü firması seçiliyordu. Riot'u oyunları olarak sevmeyebilirsiniz ama müşteriyle iletişim olarak kötü bir firma değil. En azından bi' karakteri açmak için 1000 yıl oyna ya da para ver demiyor, ama koskoca EA bunu yaptı.

Niye herkes Riot yazmış 🤨
Ezberci zihniyet. Oyunları kötü = firma olarak kötü mantığıyla bakıyorlar.

Riot. Oyunlarında çok fazla küfür var. Bana bile etmiştiler ama 1 yıl önce. Şimdi nasıldır bilemem. Birde EA Sports Yürüsek para alıyor.

Benim için kesinlikle Ubisoft.

EA'dan oyun alıyorsun.
Oyun ortalama.
Yeni oyun çıktı.
Eskisiyle aynı.
Eski sürümde olan şeyleri DLC ile satıyor.
Ben gidip de nasıl seveyim bu firmayı.
Bir de Çinli firmalar. Verilerim bana kalsın sağ olun.

PS5 de 1 gün önce FIFA 23 oynadım yemin ediyorum FIFA 22'den bir fark göremedim ne grafiksel olarak ne de farklı bir şey sadece Power shot olayı var oda çok gereksiz gereği bile yoktu çok saçma EA çok berbat bir firma.

Yeni konular

Geri
Yukarı