Sizce en kötü oyun firması nedir?

Dinozoflar

Hectopat
Biraz firmaları tokatlayarak stres atalım :D benim bir daha asla oyunlarını almayacak kadar sevmediğim tek firma var; Ubisoft. PC'de optimizasyon işini resmen "optimizasyon ne abi, yenir mi?" kafasında yapıyorlar. Yıllardır aynı oyunları cilalayıp yeni oyun diye piyasaya sürmeleri de cabası. Her neyse, sizce; kararlarıyla, belki açıklamalarıyla, belki de oyunlarına karşı olan özensizlikleriyle, en sevmediğiniz, en kötüsü olarak gördüğünüz firma hangisi? Anket koymadım çünkü piyasada mükemmel firma yok, herkes başka bir isim söyleyebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyunculardada sorun var. Neden alıyorlar bilmiyorum. 2022 oyunu ile 2023 oyunu arasında ne fark var sadece oyuncular artmış azalmıştır bence.
Evet bence de. Ubisoft için de, hatta her firma için de oyunu alan oyuncuları suçlayabiliriz bence. Nedense oyuncu kitlesi tepkisini koymakta çok zayıf.

Riot destek gibi sistemler iyi çalışıyor ama şirket içerisinde sıkıntılar yok değil. 2000'in üzerinde kadın çalışana 100M dolar civarında ödeme yapılmış bu taciz meselelerinden dolayı.

2000 tane kadın tacize uğramadı, bu dava sırf taciz için değil cinsiyet ayrımcılığını da kapsıyor. Bu tür durumlar her firmada yaşanıyor maalesef, bu adamlar en azından durumu kabullenmiş ve çözüm yollarına gitmişler.

Son düzenleme:
Rahat EA en kötüsüdür. Ubisoffttaki oyunlar benim çok hoşuma gidiyor. Her sene oynamadığım oyun olsa bile FIFA çıkartıyorlar ve fahiş fiyatlarla, kapakta da niye hep tosbik var anlamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı