Sizce en overrated ve underrated oyun nedir?

RDR 2 mevzusunada şu şekilde geleyim, evet tamam güzel bir oyun da dünyanın en iyi oyunuda değil, oyunu forumlarda öğrenip burada RDR 2'yi savunan o kadar fazla insan varki.

Kesinlikle bu kısma katılıyorum. Oyunu sevmeyen olabilir, sıkıcı gelebilir. Hemen savunuyorlar.

İyi de oyunu savunan büyük bir kitle olması oyunu kötü mü yapar ki? Benim ve dünyadaki çoğu insan için goat ama tabii ki herkesin fikri farklı olabilir ama ben RDR2’ye “overrated” kavramını yakıştıramıyorum. Aldığı övgüleri hakediyor BENCE.

İyi de oyunu savunan büyük bir kitle olması oyunu kötü mü yapar ki? Benim ve dünyadaki çoğu insan için goat ama tabii ki herkesin fikri farklı olabilir ama ben RDR2'ye “overrated” kavramını yakıştıramıyorum. Aldığı övgüleri hak ediyor BENCE.

Oyun kötü diye bir şey mi dedim?

Overrated: RDR 2
Underrated: Aklıma gelmedi.

RDR 2 mevzusunada şu şekilde geleyim, evet tamam güzel bir oyun da dünyanın en iyi oyunuda değil, oyunu forumlarda öğrenip burada RDR 2'yi savunan o kadar fazla insan varki.

RDR 2 oynayıp bitirenler bilir zaten en iyi oyun olduğunu. Boşa tartışmaya gerek yok RDR2 oyun tarihinin şaheseridir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı