Sizce en overrated ve underrated oyun nedir?

En overrated: PES 2013 (yılına göre güzeldi evet ama şu an PES 18-19-21 gibi oyunlardan iyi diyenler var boşuna nostalji yapmaya gerek yok)
En underrated: RDR 1 (bana göre bu şekilde grafiklerini saymazsak gerek hiklayesi gerek mekaniği çok iyi bence)

Nostalji yapmaya gerek yok zaten nostaljik olduğu için değil dediğin pes oyunları 13'ün yanında duramaz bile.

Bence overrated: Assassin's Creed Odyssey

Underrated: Mario Odyssey biliyorum mario seviliyor ama ülkemizde çoğu kişi çocuk oyunu diyor çok eğlenceli Switch'de en eğlendiğim oyun olmuştu.

Overrated: Stray. Oyunu beğenen kitleden olsam bile yılın oyunu ödülünü hak ettiğini sanmıyorum. Atmosferi ve oyunda yapabildiğimiz kedilikler güzel ancak başka pekte bir şey yok.

Underrated: Portal 2. Beğenilmeyen bir oyun değil ancak hala hak ettiği ilgiyi alamadığını düşünüyorum.

Underrated #2: Fortnite. Oyunu çok linçlediler ancak Fortnite insanlara ücretsiz oyunlardan P2W olmadan, sadece kozmetik eşyalarla delicesine para kazanılabildiğini kanıtladı. Geliştirdiği(daha doğrusu popülerleştirdiği) battle pass sistemini şuan tonla oyun kullanıyor.

Ayrıca Battle Royale'e build yapma mekaniği eklemesi ve kendine has mizahını içeren silahları da güzeldi. 1. bölüm çok güzeldi, gerisi pek sarmadı.

Geri
Yukarı