Sizce en overrated ve underrated oyun nedir?

@Ravenholm Outlast o kadar da overrated bir oyun değil ki? O kısma katılmıyorum.

Ayrıca Amnesia serisi underrated evet...
Outlast Amnesia'ya göre çok daha popüler ama Amnesia daha kaliteli bir oyundur ve Outlast'tan önce çıkmıştır. Korku oyunu deyince çoğu kişini aklına ilk gelen Outlast oluyor.
Outlast 2 fena değildir ama 1. oyuna göre daha çok severim.

😀 Oyun dünyasının şahı, en güzel oyununa da abartılmış demezsin😂
Hocam overrated kısmında genel olarak başyapıtlar var zaten. Bir şey ne kadar iyiyse o kadar nefret edilir. O yüzden overrated kısmında RDR2 GoW falan tonla var.

İnsanlar Over rated ve Under rated ne demek bilmiyorlar ki. RDR2 ya da GoW under ya da over rated değildir. Hak etmediği şekilde abartılana overrated denir. Hak ettiği değeri görmeyene underrated denir.

Dünyanın en büyük bütçeli oyunlarına over rated denmez. Bana hitap etmiyor demek ki denir.

Overrated diye mesela Erzurum gibi oyunlara denir. İçi boş bir balon gibi sadece milli değerleri sömürerek Türkiye'de satan bir oyun sadece.

İnsanlar Over rated ve Under rated ne demek bilmiyorlar ki. RDR2 ya da GoW under ya da over rated değildir. Hak etmediği şekilde abartılana overrated denir. Hak ettiği değeri görmeyene underrated denir.

Dünyanın en büyük bütçeli oyunlarına over rated denmez. Bana hitap etmiyor demek ki denir.

Overrated diye mesela Erzurum gibi oyunlara denir. İçi boş bir balon gibi sadece milli değerleri sömürerek Türkiye'de satan bir oyun sadece.

Katılıyorum da erzuruma da denmez bence. Övülmüyor çünkü. Stray'in Sifu gibi bir oyunun olduğu yerde en iyi bağımsızı alması onu overrated yapıyor mesela bence.

İnsanlar over rated ve under rated ne demek bilmiyorlar ki. RDR2 ya da GoW under ya da over rated değildir. Hak etmediği şekilde abartılana overrated denir. Hak ettiği değeri görmeyene underrated denir.

Katılıyorum fakat hocam Erzurum overrated değil, öven kimse yok aksine gömülen bir oyun ve sonuna kadar hak ediyor.

Overrated: Stray.
Underrated: Days Gone.
Days Gone bir şaheser değil ama bence fazla gömülüyor.

Kesinlikle hocam Stray kadar abartı bir oyun görmedim hayatımda. Kedi miyavlıyor diye harika oyun diyen var ya. Days Gone'da hakettiği değeri asla görmeyen bir AAA oyun bence.

Geri
Yukarı