Sizce GTA 5'in Kötü Yanları Neler ?

Namelessone1905

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorum bir çoğunuz bana katılmayacak ama ben gördüklerimi yazayım. GTA 5 güzel oyun ama sadece adı GTA kendisi değil. Eksilerini yazıyorum aklıma gelen.

1- Arkadaşlarımız aktivite için bizi aramıyor, GTA 4'de bundan sıkılır olurduk.
2- Single Player modu çok sıkıcı. Online moda daha fazla özenilmiş.
3- Görevler sıkıcı ve çoğu birbirinin aynısı.
4- Michael ve Trevor tamam ama Franklin bunlara uymamış.
5- Açık dünyada girebileceğimiz mekanlar çok kısıtlı ve aktivite sayısı az.
6- Çete savaşları yok.
7- Grafikleri fazla şişirilmiş GTA ruhundan uzak bir açık dünya oyunu. GTA 4 herşeyiyle beni etkilerdi. Hikayesi, atmosferi vs.

GTA 5'in kötü yanı, GTA 5'i bu zamana kadar hiç oynamamam.
İlk oynaşıyınız da bu oyunun, dünyanın en iyi oyunu olduğunu düşünürsünüz. Ama zaman içerisinde bu oyunun aslında bir GTA oyunu olmadığını anlarsınız.

Oyun 17 Eylül 2013'te çıktı, ben 16 Eylül akşamı oynamaya başladım. PC'ye çıktığı gibi bilgisarıma edindim; 1366x768, en düşük grafiklerde ve gölgeler kapalı şekilde halen oynuyorum. Piyasanın en iyi oyunu bence hala GTA 5'tir.

Oyun 17 Eylül 2013'te çıktı, ben 16 Eylül akşamı oynamaya başladım. PC'ye çıktığı gibi bilgisarıma edindim; 1366x768, en düşük grafiklerde ve gölgeler kapalı şekilde halen oynuyorum. Piyasanın en iyi oyunu bence hala GTA 5'tir.
Gölgeleri kapatınca güzel olmuyor oyun berbat oluyor. En azından normal yapmak lazım gölge kalitesini. Ben MSAA ayarını kapatarak Ultra'da oynayabiliyorum. Tüm ayarlar Very High neredeyse. GTA 5 oyun anlamında güzel ama GTA anlamında güzel değil.

GTA 5 bende olmasına rağmen sadece arkadaşlarımla oynuyorum GTA serisini sevmiyorum çok yetişkin içeriği bulunuyor ve senin dediğin gibi görevler sıkıcı :( Ama oyunu özel kılan yanı haritasının büyük olup oyun içerisinde dolaşarak ve aksiyon yaratarak eğlenmek :D GTA 5 oynadıysanız haritanın bitmediğini görürsünüz ve genellikle oyunu bitiren kişinin yapmaya çalıştığı şey o savaş uçağını almak ve şehri turlamak .

Gölgeleri kapatınca güzel olmuyor oyun berbat oluyor. En azından normal yapmak lazım gölge kalitesini. Ben MSAA ayarını kapatarak Ultra'da oynayabiliyorum. Tüm ayarlar Very High neredeyse. GTA 5 oyun anlamında güzel ama GTA anlamında güzel değil.
Berbat olmuyor. Güzel oluyor. Ben hayatımda hiçbir oyunu mediumda bile oynamadığım için ve PS3 grafiklerinden şimdiki grafiklere geçtiğim için bana harika geliyor.

Berbat olmuyor. Güzel oluyor. Ben hayatımda hiçbir oyunu mediumda bile oynamadığım için ve PS3 grafiklerinden şimdiki grafiklere geçtiğim için bana harika geliyor.
Eski nesilden yeni nesile GTA 5.

maxresdefault.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı