Sizce GTA 5'in Kötü Yanları Neler ?

GTA 5 güzel oyundu bana göre. Hikaye olarak saçma olan pek çok şeyin mantıklı hale geldiği bir vaka.
Ama oyunda "sen kime yamuk yapıyorsun?" gelen geçene dalaşasım gelmedi. Veya 3 kişi tek klavyenin başına oturup oyun oynatadı. Ben bu dediklerimi eski GTA'larda yaptım. Kardeşim eskiden akşamdan bana "yarın şu görevi geçiverir misin?" derdi. Bu oyuna yanaşmadı bile.
Oyun güzel ama bir GTA değil.

Oyunun tek kötü yanı Online kısmında biraz bekletiyor olması. Oyunda ben sıkıntı göremedim. Social club forum sitesinde en ufak sıkıntınız çıksın yetkililer direk yardımcı oluyorlar.

Oyunu silip baştan yüklememe rağmen, saçma sapan hatalar yüzünden oyuna bir türlü girememem dışında bir hata göremedim.

- Ortalama hikaye
- Şekli, adı farkılı olan, alışveriş sepeti fiziklerine sahip araçlar
- Online ağırlıklı bir oyun olması
- Social Club üyeliği istemesi
- Aşırı arcade olması

Bence eksi yönlerinde NPC'ler ve polisler var. Tek yumrukta herkes ölüyor. Bide polislerin 1 yıldızda üzerinize şarjör boşaltmaları var tabi.

Online modu tek başınıza aşırı sıkıcı. Herkes hile. Samp oynuyorum gta 5 te alamadığım zevki RP serverlerinde alıyorum. Çevreniz yoksa online için almayin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı