Sizce Hangi Operatör

Atem Kaner

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar herkese merhaba.

Bir şey soracağım.

Aradığım kriterlere göre bir operatör arıyorum.

1) Çok iyi bir çekim gücü olan bir operatör.

2) Bazı siteler tarafından mobil ödemeye açık olması ve mobil ödeme yaparken bakiyenin yüksek olması. Mesela [ Turkcell: 100 TL, Avea: 75 TL, Vodafone: 75 TL.
Ödeyebilir gibi.]

3) Steam ve Origin için mobil ödemeye açık olması. Not: Böyle bir şey var mı? :D

Dipnot: Ayrıca peki sınırsız interneti olan var mı? Yani şu şekilde: 2 GB'i geçince hız düşecek ama internet kesilmeyecek. Diğer türlü olmadığını biliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen gelmek başka gezegen ? Aramak rahat yer ? :)

Çekim gücü iyi olan Turkcell.

Tarifeleri iyi olan Avea.

Sitelerde mobil ödeme sağlayan Vodafone.

:D

Vodofone FreeZone tarifelerinden birindeyim. Memnunum, çekimde hiç güçlük çekmiyorum. Zaten ödeme olarak arkadaşın dediği gibi Vodafone.
35TLye;
500dakika
50000SMS
500MB internet

Bende kullandığım paketi yazayım ; Avea yıkılan paket 19 TL. 1000 Sms ve 500dakika heryöne, 1 GB internet paketi.

Teşekkürler. 2. ve 3. şıklara cevap vetir misiniz?

Ayrıca ben hep bizim oyun satan sitelerde hep Turkcell daha fazla bakiye sunuyor.

3 soruya da net cevap Vodafone.

Ama mesela Playstore'de en fazla ödeme bakiyesi Turkcell'de.

Vodafone ve Avea aynı bakiye. Ama Turkcell'de onları geçiyor.

Ayrıca Playstore gibi bir site var mı? Ama mobil ödeme destekliyen. Ama bakiye sınırı yüksek olan bir site [ İşte burada hangi operatör ] . Dijital key dağıtan.

İşte benim orada demek istediğim şu. Hepsinin içinde olan bir operatör yok gibi bir şey. Birini seçsen diğerine uymuyor. ;)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı