Sizce Hangi Operatör

Avea'nın hangi tarifesi ucuz? Elimde 4 tane Avea faturalı hat vardı, hepsini Vodafone'a taşıdım. 35 lira sabit fatura diye anlaştığım halde her ay faturalarım 45'den aşağı gelmiyordu. Arayıp müşteri hizmetlerini tehtid ettiğimde iki hattımın faturasını 15 Tlye düşürdüler 6 ay için sonra tekrar aynı. Ben 17'yi gördüm Turkcell ile, Vodafone ile aynı yerde daha düşük hız aldım. Baz istasyonuna uzaklıkla alakalı biraz ama fiyat konusunda en dürüst, verdikçe veren bir operatör Vodafone. 19 liralık paketi yapıyorum, ekstradan aran kazan var hiçbirini bitiremiyorum. 8 Tl aran kazandan kalan Tl var paketler bitmediği için boşa gidiyor.

Her yöne 500 DK+1000 SMS+1 GB internet= 23 TL.

AVEA kullanıcısıyım ve benim ufaklık (kızım) online bir oyun için birşey istedi hiç de bu tarz şeylere girmem baktım oyuna verilecek rakam tel den düşecek ve 2 TL dedim kızımdan önemli değil. Hemen onayladım ve AVEA hevesimizi kursağımız da bıraktı. Yaklaşık 4 gün oldu 8 fazla mail attım 6 görevli arkadaşla konuştum ve en son genel merkez aradı dün sabah 06:30 da. Uzmanlar inceliyor sorununuzu çözeceğiz diye ve hattım Mobil Ödeme yapamıyor ve sorun çözülmüyor.. :)
AVEA dediniz fazla konuşmaya gerek yok..
BİMCELL diye birşey çıkmış o bile daha hayırlıdır en azından BİMCELL abi çekmiyor der geçersiniz..

AVEA kullanıcısıyım ve benim ufaklık (kızım) online bir oyun için birşey istedi hiç de bu tarz şeylere girmem baktım oyuna verilecek rakam tel den düşecek ve 2 TL dedim kızımdan önemli değil. Hemen onayladım ve AVEA hevesimizi kursağımız da bıraktı. Yaklaşık 4 gün oldu 8 fazla mail attım 6 görevli arkadaşla konuştum ve en son genel merkez aradı dün sabah 06:30 da. Uzmanlar inceliyor sorununuzu çözeceğiz diye ve hattım Mobil Ödeme yapamıyor ve sorun çözülmüyor.. :)
AVEA dediniz fazla konuşmaya gerek yok..
BİMCELL diye birşey çıkmış o bile daha hayırlıdır en azından BİMCELL abi çekmiyor der geçersiniz..

BİMCELL'in taşeronluğunu Avea yapıyor yalnız.

Özgür genç tarifesini kullanmıyorsunuz demektir Anıl Bey. Ben Özgür Genç tarifesindeyim ve 19 Tl+Mesaj ücreti ile alıyorum tarifeyi.

Avea'dan kaçın diye herkes bağırıyor siz hâlâ Avea'yı tavsiye ediyorsunuz Anıl Bey, nedeni nedir? :D

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı