Sizce Just Cause 3 GTA V'e rakip mi?

301230

Decipat
Yer
???
Sizce Just Cause 3, GTA V'e rakip olabilir mi? Bence olamaz, çünkü ikisi ne kadar "Açık Dünya" oyunu olsa bile, birisi tamamen kaosu ve diktatörü bitirmeyi temel alıyor, birisi ise, düşmanlarımıza karşı savaş içinde olduğumuz, hatta düşmanlarımızın işini yaptığımız bir oyun. Just Cause 3 hikayesini 2 kez GTA V hikayesini 1 kez bitirdim, çünkü GTA V hikayesi 79 bölüm olduğu için en az 2 gün gerekiyor, ben 3 günde bitirdim ayrı konu o, ama Just Cause 3 hikayesi 22 bölüm bu da demek ki oyun 1 gün içinde bitirilebilir. 22 bölümlük hikayeye nasıl bu kadar detay sığdırmışlar anlayamadım, oyunun hikayesi kısa olsa bile çok güzel. Peki sizin bu 2 oyun hakkında düşünceleriniz neler? Sakın Just Cause 3 optimizasyon özürlü bir oyun demeyin, evet öyle ama hikayesi bitirmeye değer.

Çok ciddi şekilde oturup uzun uzun Just Cause 3 oynamadım ama oynadığım zaman eğlendiğimi ve birkaç saat sonra sonra kapatıp bir daha açmadığımı hatırlıyorum. GTA 5 dev bir dünyadır ve türünde rakibi yoktur.

Oyunda 83 saatim var, hatta yeni hesabıma da satın alıp yine en az bir 83 saat daha oynamayı düşünüyorum. GTA 5'te de en az bir 70 saatim var.

İkisi ayrı diyarların oyunları. Biribirine hiç benzemiyor. GTA 5'e rakip olacak bir oyun varsa Watch Dogs. Ubisoft'un yaptığı hatalar yüzünden rakip olamadı. Azıcık daha uğraşsalardı rakip olabilirdi.

İkisi ayrı diyarların oyunları. Biribirine hiç benzemiyor. GTA 5'e rakip olacak bir oyun varsa Watch Dogs. Ubisoft'un yaptığı hatalar yüzünden rakip olamadı. Azıcık daha uğraşsalardı rakip olabilirdi.
1 aylık konu yahu, tam 1. ayını doldurduğu gibi hortlatmak ayıptır ya :D.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı