Sizce Kurama geri dönecek mi?

Kurama fark ettiysen hem minatonun hem de Naruto'nun içindeydi yani ikiye bölünüyor ve boruto ve himawari de Naruto'da olan izler var büyük ihtimalle ya himawari ye kurama gelecek çünkü artık shinobi devri tamamen bitti bütün shinobiler güçsüz durumda himawaride ise byakugan ve havuz kadar geniş çakra var ama bunlar otsutsikilerle mücadele etmeye yetmez ve bu sıralarda Marvel gibi filmlerde bile feministlik hat safada diyeceğim şu himawarinin içinde kurama var kesinlikle var.

Kurama fark ettiysen hem minatonun hem de Naruto'nun içindeydi yani ikiye bölünüyor ve boruto ve himawari de Naruto'da olan izler var büyük ihtimalle ya himawari ye kurama gelecek çünkü artık shinobi devri tamamen bitti bütün shinobiler güçsüz durumda himawaride ise byakugan ve havuz kadar geniş çakra var ama bunlar otsutsikilerle mücadele etmeye yetmez ve bu sıralarda Marvel gibi filmlerde bile feministlik hat safada diyeceğim şu himawarinin içinde kurama var kesinlikle var.
Feministlik gibi konuları pek takmıyorlar. Jura himawariyi naruto olarak bir jinchuriki olarak hissetti. Büyük ihtimalle ya shukakunun yada kuramanın jinchurikisi. İkisi birden de olabilir.

Feministlik gibi konuları pek takmıyorlar. Jura himawariyi Naruto olarak bir jinchuriki olarak hissetti. Büyük ihtimalle ya shukakunun ya da kuramanın jinchurikisi. İkisi birden de olabilir.

Shukakunun jinchrukisi olsa tamamen rezaletlik olur bak ben sana ne diyorum 9 kuyruklu bile artık ayakbağı 1 kuyruklunun jinchrukisi olsa ne olmasa ne şu an bile 9 kuyruklunun buff yiyip gelmesi lazım. shinobilik devrindeyken kuyruklu canavarlar değerliydi

Shukakunun jinchrukisi olsa tamamen rezaletlik olur bak ben sana ne diyorum 9 kuyruklu bile artık ayakbağı 1 kuyruklunun jinchrukisi olsa ne olmasa ne şu an bile 9 kuyruklunun buff yiyip gelmesi lazım. shinobilik devrindeyken kuyruklu canavarlar değerliydi
Ayakbağı değil. Kurama dünyayı küle çevirebilecek güce sahip. Bu dediğim bilgi veri kitabında geçiyor.

Ayakbağı değil. Kurama dünyayı küle çevirebilecek güce sahip. Bu dediğim bilgi veri kitabında geçiyor.

Haklısın dünyayı küle çevirebilecek güce sahip evet ama konumuz outsukiler olunca tamamen ayakbağı olur güç dengeleri değişti onu söylemeye çalışıyorum ben sana yoksa kurama hala çok güçlü karakter lafım yok ama dediğim gibi outsukilerin yanında boy bile ölçüşemez. onu söylemeye çalışıyorum hem kurama hem sage mod hem rinnegan hem sharinganla bir outsuki durduramadılar

Haklısın dünyayı küle çevirebilecek güce sahip evet ama konumuz outsukiler olunca tamamen ayakbağı olur güç dengeleri değişti onu söylemeye çalışıyorum ben sana yoksa kurama hala çok güçlü karakter lafım yok ama dediğim gibi outsukilerin yanında boy bile ölçüşemez. onu söylemeye çalışıyorum hem kurama hem sage mod hem rinnegan hem sharinganla bir outsuki durduramadılar
Kuramanın ve doğa enerjisinin hala daha sırları ve bilinmeyen yönleri var. Mesela juubi saf doğa enerjisinden meydana gelmiş bir canavar ve son chapterlarda gördüğümüz jura vs ise juubinin ta kendisi. Yani doğa enerjisi bir bilinç oluşturabiliyor düşünelim bakalım ne doğa enerjisi kullanıyor ? Tabii ki de sage mod. Yani sage modun daha çok potansiyeli var üstüne üstlük kurama saf byakugana sahip hinatanın çocuğuyla birleşiyor. Hem uzumaki hem hyuuga kanı var. OOtuskiler doğa enerjisini çok hunharca kullanıyor herhangi bir şekil vermiyor çünkü çok güçlüler. Bu yüzden kendilerini geliştirmiyorlar. Yin yang te doğa enerjisi üzerine kurulu. Misal hagoromo hamurayı ölümden kurtarıyordu. Seride bence doğa enerjisine düşen pay hem jougan hem de diğer yeteneklerden daha büyük. Yazarın bunu değerlendirmesi gerekiyor.

Geri
Yukarı