Sizce LoL bitti mi?

Arkadaşklar herkes westte oyna veya all mute at falan yazmış da bunları 8 sene oyunun ciğerini bilen birisine söylemek bir tık tuhaf değil mi zaten bunları yapıyorum,oyuna tr sunucusunda 1 kere bile oynamadım hatta size şöyle diyeyim oyuna EUNE,NA ve kısmen de olsa kore sunucusunda oynadım,emin olun artık oyun öyle bir hale gelmiş ki çoğu server aynı desem yeridir sadece oradalarda troller ve flameler daha az.Ben genel olarak oyun yapısından ve işleyişinden pek hazetmediğimi belirtmek istemiştim.
Buradan sonra okumamak icin kendimi cok tuttum ama bir sans verdim, belki sacmalamazsiniz diye fakat okudugum en sacma gorus buydu.
Dunyanin en iyi oyun sirketinin biraz fanboyluk da yaparak Blizzard oldugu kanaatindeyim.
Bana kalırsa 3-4 yıl önce kökünün kuruması lazımdı. Şu an nasıl para yatırıyorlar hala anlamıyorum. Kitlesi kanser, sürekli aynı şeyler ve ATM'den çok para çekiyor.
Cunku oyunun yas kitlesi maalesef dunya genelinde 11-17 genellikle.
2 sezon önce bitti.

Beden ve ruh sağlığına zarar veren ortamı çöp, firması ve sistemi rezil bir oluşum.
Aradigim yorum bu sanirim <3

Son düzenleme:
Selamlar herkese arkadaşlar, yaklaşık 8 sene önce iyi bir konsolcu olarak bu rezalet oyun sayesinde PC oyuncusu oldum. Bu süreçte yeri geldi hem kendime hem etrafımdakilere zararım oldu, kilo aldım, gözüm bozuldu vs. bu oyunun en güzel zamanları herkesin de bildiği üzere yeni yeni popülerleşmeye başlayan sezon 3 ve sezon 5 arasıydı, o zamanlar küçüklükten midir nedir bu oyuna çok tutkuluyduk. Bu 8 senenin ardından (hatta siz 9 deyin) LoL'ü bugün tamamen bırakma kararı almış bulunmaktayım bazı ailevi ve kendimce gururuma yediremediğim sebeplerden ötürü. Bu oyunu zamanınla öyle bir şevkle oynuyordum ki e-sporcu hedefim vardı(gerçi şu an herkes olmak istiyor orası ayrı tabii ama).1 saat önce son kez bu oyuna şans vermek adına tekrar bir maç attığımda gördüm ki bu oyun zaten kötü idi daha da felaket hale gelmiş, öyle 1-2 maç atıp kafa dağıtmanın yanı sıra öyle bir sinir stres oluyorsunuz ki anlatamam. Amacınız olsun olmasın MOBA türü elbet sizi bir yerde sinirlendiriyor, neyse.

Tüm bu 8 yıl içerisinde LoL bana bazı şeyler de öğretti aslında. Hiçbir oyuna bu kadar bağımlı veya bağlı olmayın.(Bunu size ciddi ciddi bir bağımlı olarak söylüyorum)

Gelelim oyunun eşleştirme sistemine, arkadaşlar artık sizin de bildiğiniz üzre dereceli maçlar çok önemli hepimiz için fakat Riot'un öyle bir eşleştirme sistemi var ki (elohell, eloup durumlarını saymıyorum) sizi daha da çok oynamaya itiyor, bu aslında günümüz dünyasında birçok olgu içerisinde olan bir şey aslında, eğer amacınız öyle e-sporcu olayım dünya şampiyonasına katılayım değilse(ki bu artık her geçen gün zorlaşıyor) işiniz gerçekten çoooook uzun. İnanılmaz bir mental sahibi olmanız gerekiyor ki bu insanı çok yıpratıyor, içinize ata ata size zarar veriyor.

Sonuç olarak ücretsiz olan her oyuna artık karşı olduğumu belirtmek isterim ve bu yazıyı birileri ile paylaşmak istedim. Düşüncelerinizi bekliyor olacağım, herkese iyi sosyaller.

Hâlâ Metin2, Silkroad, Knight Online gibi oyunlar var olduğuna göre LoL´de bitmez herhalde...

Son düzenleyen: Moderatör:
ben oyuna 7. sezon başladım ve 3 yıldır oynuyordum ve evet kesinlikle çöp olmuş bir oyun,ben oyuna başladığımda 6. sezon daha yeni bitmişti ve gayet eğlenceliydi Teemo ve Shaco oynamaktan zevk alıyordum.internet cafede 10 kişi toplar kendi aramızda turnuva yapardık ve millet bu oyunun zevki asıl böyle çıkıyor arkadaşlarla kendi aranızda oynayınca.sadede gelelim Riot lol'e eskisi kadar değer vermiyo hatta oyunculara bile değer vermiyo sadece para koparmanın peşinde ayrıca bu tamamen firmanın suçu değil biz ne kadar bir oyuna bağımlı olsak ve yıllarca oynasak bile illa bir gün o oyundan nefret etmeye ve sıkılmaya başlayacaz bu gayet normal.son elimi oynadım ve dedim ki "tamam bu oyun benim için bitmiştir"

ben oyuna 7. sezon başladım ve 3 yıldır oynuyordum ve evet kesinlikle çöp olmuş bir oyun,ben oyuna başladığımda 6. sezon daha yeni bitmişti ve gayet eğlenceliydi Teemo ve Shaco oynamaktan zevk alıyordum.internet cafede 10 kişi toplar kendi aramızda turnuva yapardık ve millet bu oyunun zevki asıl böyle çıkıyor arkadaşlarla kendi aranızda oynayınca.sadede gelelim Riot lol'e eskisi kadar değer vermiyo hatta oyunculara bile değer vermiyo sadece para koparmanın peşinde ayrıca bu tamamen firmanın suçu değil biz ne kadar bir oyuna bağımlı olsak ve yıllarca oynasak bile illa bir gün o oyundan nefret etmeye ve sıkılmaya başlayacaz bu gayet normal.son elimi oynadım ve dedim ki "tamam bu oyun benim için bitmiştir"
Gerçekten kötü halde,dediğin gibi şu an valoya sarmış durumdalar.

Bittiğini hiç zannetmiyorum. Her maçtan keyif alıyorum diyebilirim. Eğer eşleşmelerim kötüyse durumu nasıl düzeltebileceğime odaklanıp kendimi geliştiriyorum. MOBA'nın bütün olayı bu zaten 😇

bitik aga bitik yeminle bitik. Valo filan da hikaye 2 3 sene öncesine kadar sabahları 1 dakka da maç bulurdu şimdi 40 dakika civarlarında buluyor. Zaten kitlesi küçük büyük fark etmeksizin kanser

Yanlış bilmiyorsam halen en çok oynanılan oyun. Bitmedi ama güzel de değil eski keyfi vermiyotir artık. Bu sezonla da oynu bıraktım zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı