Sizce manuel vites ehliyet mi alınmalı yoksa otomatik vites ehliyet mi?

720350

Picopat
18 yaşındayım, ehliyet alacağım. 1 ay sonra direksiyon derslerim başlayacak. Araba bilgim yok, daha önce hiç araba kullanmadım, araba kullanmayı bilmiyorum. Sizce manuel vites ehliyet mi almalıyım yoksa otomatik vites ehliyet mi almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Manuel almak en mantıklısı.

Daha sonra manuel kullanmanız gerekirse otomatik vites ehliyeti ile kullanamazsınız.

18 yaşındayım, ehliyet alacağım. 1 ay sonra direksiyon derslerim başlayacak. Araba bilgim yok, daha önce hiç araba kullanmadım, araba kullanmayı bilmiyorum. Sizce manuel vites ehliyet mi almalıyım yoksa otomatik vites ehliyet mi almalıyım?

Manüel alana otomatik bedava manüel almak daha mantıklı.

Manuel alırsan otomatikte gelir.
Otomatik kalırsan manuel gelmez.

Manuel almak en mantıklısı.

Daha sonra manuel kullanmanız gerekirse otomatik vites ehliyeti ile kullanamazsınız.

Manüel alana otomatik bedava manüel almak daha mantıklı.

Manuel alan otomatik araba sürebiliyorken otomatik ehliyet alan manuel araba süremiyor trafikte.

Manuel al. Otomatik ehliyeti de almış olursun.

Ne manuel ne de otomatik. Emanuel 🤠.

Manuel araba da debriyaj var arabayı stop ettirmemek için debriyajı nasıl ayarlamalıyım araba stop ederse sınavdan kalırım otomatik araba da debriyaj yok.

Manuel araba da debriyaj var arabayı stop ettirmemek için debriyajı nasıl ayarlamalıyım araba stop ederse sınavdan kalırım otomatik araba da debriyaj yok.

Geri
Yukarı