Sizce Minecraft iyi bir oyun mu?

Ben oyunun iyi, oyuncu kitlesinin kötü olduğunu düşünüyorum. Sizin düşünceleriniz neler?
Oyun fena değil ama oynayan kitlenin kötü olduğu kesin. Yoksa oyunu eğitim için kullanan okullar bile var. Bu bağlamda hayal gücünü geliştirdiğini düşünüyorum.

Ben çok sıkıldığımda tek oyunculu giriyorum ve keyfime bakıyorum. Fakat çok oyunculu oynayacaksanız kitlesi cidden sıkıntı çıkarabiliyor. Oyunu oynarken yapılan küçük hatalarda bile küfür eden insanlar gördüm.

Kitlesi bu "minecraft çek izlenme garanti" sözlerinden sonra tüm küçük yaşta çocukların ucuz minecraft içeriği ile Youtube'u doldurmasıyla oluştuğunu düşünüyorum,esasında yaratıcılığın sınırlarını zorlayan bir oyundur.

Bence iyi oyun kötü oyun tamamen zevkler ve renklerdir. Bi oyunun kitlesinin kötü olması o oyunu benim açımdan kötü yapmaz . Bence oyun hayal gücünüzle sınırlı olduğundan ötürü gayet arkadaşlar ile girilip zaman geçirilebilecek bir oyun

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı