Sizce Minecraft iyi bir oyun mu?

2-3 hafta önce yüklemiştim. Yaklaşık 2 yıldır oynamıyordum ve şu an bağımlısı oldum. Güncellemelerle oyuna bayağı yenilik getirmişler. Klasik Minecraft işte kendine bağlıyor. Sıkılıncada modlarla vakit geçiririm. Bu oyunun kitlesi yüzünden ön yargı ile yaklaşılıyor. Yoksa Single veya arkadaşlarla Survival olarak bir başyapıt denilebilir.

3-4 sene önce deli gibi oynuyordum ama sonra sarmama'ya başladı arada sırada oynuyorum 2-3 ayda bir 20 dakika sonra bayıyor beynim yanıyor aklıma yapacak bir şey gelmiyor.
Mod yükle oyuna 800+ saat gameplay ekleyen modpaketleri var başları gıcık ama ortaları çok eğlenceli oluyor :)

Oyun ilk çıktığnda yaş kitlesi baya büyüktü. Sonra her oyuna olduğu gibi youtube'un ana sayfasına düştü. Bu da veletlerin oyunu sarmasına sebep oldu.

Zamanında SonOyuncu serverine girip az birinci olmadım. Özellikle kitli Hunger Games mosu çok güzeldi.

Artık sevmiyorum ya ETS oynamak daha cazip geliyor direksiyonu kurup bazı modlar var cidden çok güzel ama istemiyorum artık.
Bende sıkıldığımda ETS giriyorum aynı kafadayız :D Her neyse herkes kendi istediğini yapabilir sadece isteyenlere önerim.

Aslinda muhtesem bir oyundur. Skyblock oynamakta ayri zevkli. Hatta modlarla oynamak icin R3 2200G sistem kurmayi bile dusunuyorum. Ama tabiki kitlesi cogunlukla, tabiri caizse "velet".

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı