Sizce naziler cidden uzaylılarla iletişime geçmiş midir?

Uzaylı diye bir şey yok varsa da olduğu gün beni öldürün bu kadar iddialıyım.

Bence var ne olsa kocaman evren. Milyarlarca galaksi, trilyonlarca gezegen var. Sadece dünyada mı yaşam var?
Şu an bile (bizim bildiğimiz kadarıyla) böyle şeyler yapılamazken; o zamanlar yapılabileceğini düşünmüyorum demek istiyorum.

Sonradan aklıma alman oldukları geliyor.

Almanlar zeki adamlar belki bir yol buluşlardır.

Bence var ne olsa kocaman evren. Milyarlarca galaksi, trilyonlarca gezegen var. Sadece dünyada mı yaşam var?

Gerçekten zamanınızı saçma sapan şeylere ayırıyorsunuz dünya dışında bizim gibi yaşayan varlıklar falan yok varsada mikroskobik canlılar ve hastalıklardır biz böyle şeyleri 6 yaşında inanmayı bıraktık siz hala bırakamamışsınız komiğime geliyor uzaylı falan :D

Gerçekten zamanınızı saçma sapan şeylere ayırıyorsunuz dünya dışında bizim gibi yaşayan varlıklar falan yok varsada mikroskobik canlılar ve hastalıklardır biz böyle şeyleri 6 yaşında inanmayı bıraktık siz hala bırakamamışsınız komiğime geliyor uzaylı falan :D
Kaçırılma vakaları bana da gerçekçi gelmiyor. Ama bizim gibi akıllı bir varlığın olması bence olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı