Sizce note 3 parasını hak eder mi?

İçi ameliyatla açılıp her şeyin bataryası değiştirilebilir. Ancak değiştirilebilir batarya demek kapağı açıp yedek batarya takmaktır. İşe gittin akşama kadar şarjın mı bitti, hele ki oyun oynadın. Aç arka kapağını note 3'ün değiştir bataryayı. Duvar diplerinde piriz arama.

20140709_103446-jpg.8903

Dosya Ekleri

• 20140709_103446.jpg
    20140709_103446.jpg
    213,8 KB · Görüntüleme: 541
Sony taşınabilir şarj eden cihazlar var zaten, onlarda işinizi görür. Hemde bataryaya göre daha kolay taşınabilir bir yapıda. Bu arada telefonu gemboy gibi oyun oynamak için kullanıyorsanız tabiki büyük ekranda daha zevkli olacaktır. Ben oyun felan uğraşmadığım için ek batarya benim için özellik deyil.

Bu arada telefonla oyun oynamak için yanında 5.5 inç telefon bunun üstünede birde bataryayla gezen varsa bu kadar zahmete katlanmak yerine bence playstation felan alın oyun oynamanında bir kalitesi olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence hiçbir telefona 1.000 tl'nin üstünde para verilmez. Zira 700-800'tlye aldığınız telefonla da aynı işi yapıyoruz 2.500 tlye aldığımız telefonlada aynı işi yapıyoruz. Her zaman söylyorum, 3-4 ay bekleyin Xiami Türkiye'ye geliyor :) Dünya genelinde 2014 yılında 1. ve 2. çeyreğinde en çok telefon satışı yapan firma.

Bence hiçbir telefona 1.000 tl'nin üstünde para verilmez. Zira 700-800'tlye aldığınız telefonla da aynı işi yapıyoruz 2.500 tlye aldığımız telefonlada aynı işi yapıyoruz. Her zaman söylyorum, 3-4 ay bekleyin Xiami Türkiye'ye geliyor :) Dünya genelinde 2014 yılında 1. ve 2. çeyreğinde en çok telefon satışı yapan firma.

Hee.. passatda aynı işi görüyor, doğan slx'te aynı işi görüyor haklısın. Neticede 4 lastikleri var demi.

Yav adam telefon üretmiş 300-500 tl sonrada bu işletim sisteminin güvenliği için güvenlik güncelleştirmelerini vermekten bile aciz. Bunuda mı düşünemiyorsunuz ? Apple 4 senelik iphone 4s'e ios 8 getiriyor android kullanan biri kitkat almak için 2000 tl verip bir üst modele geçmek zorunda bırakııyor apple pahalı diyorsunuz. Bir mantık hatası var düşünün !!!

Hee.. passatda aynı işi görüyor, doğan slx'te aynı işi görüyor haklısın. Neticede 4 lastikleri var demi.

Yav adam telefon üretmiş 300-500 tl sonrada bu işletim sisteminin güvenliği için güvenlik güncelleştirmelerini vermekten bile aciz. Bunuda mı düşünemiyorsunuz ? Apple 4 senelik iphone 4s'e ios 8 getiriyor android kullanan biri kitkat almak için 2000 tl verip bir üst modele geçmek zorunda bırakııyor apple pahalı diyorsunuz. Bir mantık hatası var düşünün !!!
Zeki arkadaşım git biraz Xiami nin çalışma sistemi bir araştır bakalım. MIUI arayüzünü geliştiren firma. Forumlarını her gün kontrol eden bir firma. Her cuma günü forumdaki önerilere, şikayetlere göre güncelleme çıkartan bir firma. Bilmeden boş boş konuşmana gerek yok. Artık yüksek fiyatlı telefonların devri bitiyor. Bu devrimde de Çin başta gidiyor. Neden iPhone 5C çıktı? Neden Samsung son dönemlerden korkudan sürekli alt seviye telefonlar üretiyor? Neden LG L3 serisine aşırı önem veriyor?

Alt seviye telefonu, telefon tutkusu olan almaz hiçbir zaman. Lg g2 g3 almış birisi gidip L3 mü alacak. Ayrıca kalite dediğin sadece telefonun ham performans vermesi değildir. Servis çok önemlidir. Xiami dediğin markanın servisini bile bulamazsın. Telefonuna bişey olsa elinde kalır.

Alt seviye telefonu, telefon tutkusu olan almaz hiçbir zaman. Lg g2 g3 almış birisi gidip L3 mü alacak. Ayrıca kalite dediğin sadece telrfonun ham performans vermesi değildir. Servis çok önemlidir. Xiami dediğin markanın servisini bile bulamazsın. Telefonuna bişey olsa elinde kalır.
Şu ön yargılarınızdan bir türlü kurtulamıyorsunuz değil mi? Adamlar Hindistan pazarına girdiler, sadece 1 saniyede 10.000 tane telefon satmayı başardılar. 2014 yılının en çok satış yapan telefon üreticisi. Bunun yanında o savunduğunuz iPhonelerde Foxconn fabrikasında üretiliyor, bu ürünlerde foxconn fabrikasında üretiliyor. Adamların her bir sattığı ürün milyonları görüyor Kronik sorunlarının olduğunu düşünmüyorum. Bunun yanında bu firma Türkiye'de çok büyük bir potansiyel olduğunu düşünüyor. Teknik destek konusunda sıkıntı çıkmayacaktır.

Ben iphone boy falan değilim, telefonu sadece sosyal ağlar için kullanmıyorum, telefonun note 3. Servisinde yüzde yüz sıkıntı çıkacak göreceksiniz. Ucuz diye herkes discovery aldı. Yarısı sorun yaşıyor şimdi. Ucuza et alırsan hastanelik olursun.

Zeki arkadaşım git biraz Xiami nin çalışma sistemi bir araştır bakalım. MIUI arayüzünü geliştiren firma. Forumlarını her gün kontrol eden bir firma. Her cuma günü forumdaki önerilere, şikayetlere göre güncelleme çıkartan bir firma. Bilmeden boş boş konuşmana gerek yok. Artık yüksek fiyatlı telefonların devri bitiyor. Bu devrimde de Çin başta gidiyor. Neden iPhone 5C çıktı? Neden Samsung son dönemlerden korkudan sürekli alt seviye telefonlar üretiyor? Neden LG L3 serisine aşırı önem veriyor?

Demez mi bilmeden boş boş konuşma. Bak şimdi boş konuşan kim:

Bende samsung s3 var, s3'e samsung kitkat vermedi ama xaomi'nin verdiği güncelleştirmeyle yükseltilebiliyor. Yani güya xaomi, samsung'un vermediği güncelleştirmeyi bile verdi ancak işin aslı şu ki, verdiği güncelleştirme bile çakma.

Alıntıdır:

MIUI arayüzü ile birçok Android arayüzlerinden hız ve stabillik konusunda daha iyi olan şirket, sürekli yeni güncellemeler ile telefonlarındaki sorunları ortadan kaldırıyor.

2013′ün sonlarına doğru tanıtılan şirketin akıllı telefonu Mİ-3 ise Malezya’da satışa çıkar çıkmaz tükendi. Hemde sadece 17 dakika içinde. Şirket, geçtiğimiz günlerde Redmi 1S telefonu için 15 miyon ön sipariş alarak başka bir rekora daha imza atmıştı.

Yukarıyı oku kardeşim. MIUI şikayet ve öneriler üzerine verdiği güncelleştirmeler yükseltmek için deyil, telefondaki hataları gidermek için verilen güncelleştirmelerdir.

Herneyse burda roman yazamayacağım da işimi görür diyen varsa alabilir ama güncelleme felan bunlar hikaye. Şimdi kalkıp ilk bilgisayar şirketlerinden apple yada benzer markalarla aynı işi görüyor diyip kendikendinizi kandırmayın

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı