Sizce Redmi Note 9 Pro modelini bekleyeyim mi?

İşlemcisi amiral gemilerinde kullandığı model. Kamerası güzel ve telefon google problemi yaşamayan son huawei telefonlar arasında. Güncelleme konusunde dezavantajı olduğunu düşünmüyorum.
Gerçi hocam şimdi şöyle düşündüm; telefon sağlam olduktan sonra ne fark eder ki? Hocam 2 sene önce çıkmış bir telefon değil Nova 5T, aralarında en fazla 1 sene var, güncelleme yönden P40 Lite'a göre bir güncelleme eksik alır, o da çok fark etmez diye düşündüm şimdi. Misal ben şu an Samsung A3 2017 kullanıyorum, güncelleme almıyor, Android 8.0 aldı, telefon hala kullanışlı, hızı yönden bir sıkıntısı sorunu yok. Ekranı küçük geliyor, birde telefon bu aralar, son 1-2 aydır, internet kesilip duruyor, modemin dibindeyim, arada kesiliyor gine. İnternet şebekesi yönden sıkıntıları başladı.

Hocam bu arada P40 Lite'ın mı kamerası daha iyidir, Nova 5T'nin mi?

Gerçi hocam şimdi şöyle düşündüm; telefon sağlam olduktan sonra ne fark eder ki? Hocam 2 sene önce çıkmış bir telefon değil Nova 5T, aralarında en fazla 1 sene var, güncelleme yönden P40 Lite'a göre bir güncelleme eksik alır, o da çok fark etmez diye düşündüm şimdi. Misal ben şu an Samsung A3 2017 kullanıyorum, güncelleme almıyor, Android 8.0 aldı, telefon hala kullanışlı, hızı yönden bir sıkıntısı sorunu yok. Ekranı küçük geliyor, birde telefon bu aralar, son 1-2 aydır, internet kesilip duruyor, modemin dibindeyim, arada kesiliyor gine. İnternet şebekesi yönden sıkıntıları başladı.

Hocam bu arada P40 Lite'ın mı kamerası daha iyidir, Nova 5T'nin mi?
Arka kamera hemen hemen aynıdır hocam video konusunda belki nova 5t daha iyidir. Önde ise Nova 5t daha iyidir muhtemelen.

Arka kamera hemen hemen aynıdır hocam video konusunda belki nova 5t daha iyidir. Önde ise Nova 5t daha iyidir muhtemelen.
Hocam kağıt üzerindeki verilere göre, Nova 5T 4k video çekebiliyor ama P40 Lite çekemiyor. Corona olmasaydı, telefonu teknoloji mağazasında bakıp, karar verip, fiyatı nerede uygunsa satın alırdım direk

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı