Sizce oyunların değeri düştü mü?

lenols

Picopat
Arkadaşlar ben eskiden PS 2'de oyunlar oynardım ve oyunları dijital ortamda almadığım için o oyunun bende ayrı bir yeri oluyordu şu an aynı değil ve o CD'nin kokusu vb olayları güzeldi ve eskiden oyunlara çabuk erişemiyorduk aldığımız oyunların gerçekten bir değeri oluyordu şimdi ise her oyuna illaki erişiyoruz sanki eskiden oyunlar daha değerli gibi geldi. Bana şu an çoğu kişi bile başladığı oyunu bitirmiyor aslında anlatmak istediğim bir şeye ne kadar zor ulaşıyorsak o ulaştığımız şeyin bize verdiği haz.

Ya da ben oyunlardan sıkılmış olabilirim net bir şey diyemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden harçlık biriktirip oyun alırdım ve benim için bir anısı olurdu ve zevk alırdım. Şimdi 2 tuşla alabilidiğim için ne keyif alıyorum ne de zevki oluyor. Arkadaşların arasında tek bende olunca ortaokulda havam oluyordu ve onlarla paylaşabiliyordum. Şimdi oda yok.

Eskiden harçlık biriktirip oyun alırdım ve benim için bir anısı olurdu ve zevk alırdım. Şimdi 2 tuşla alabilidiğim için ne keyif alıyorum ne de zevki oluyor. Arkadaşların arasında tek bende olunca ortaokulda havam oluyordu ve onlarla paylaşabiliyordum. Şimdi oda yok.

Büyümüşsünüz hocam.

Geri
Yukarı