Sizce hayatım kötü mü?

SUPRAAAA

Centipat
Sabah kalkıyorum 7-8 aralarında elimi yüzümü falan yıkıyorum. arada bazen dışarı çıkıyorum hiç arabadan inmeden geziyorum. 10'da eve geliyorum 1 saat TV izliyorum.
Instagram'da takılıyorum şarkı falan dinliyorum. 12'de PC'ye geçiyorum geceye kadar oynuyorum. sonra yatıyorum bu döngü içerisinde yaşıyorum. sizce kötü mü?

Erken kalkman senin için çok güzel bir nimet. Peygamber Efendimiz (S.A.V)'de erken kalkmayı önermiştir. Gezmen senin için iyi evden çıkmamak yerine. TV ve Sosyal medyayı yerinde kullanıyorsun. Ben olsam pc oynama saatini biraz düşürüp o vakitdede film izlemeyi, kitap okumayı veya ders çalışmayı öneririm. Hayatın normal. Ben olsam bu dediklerimi yaparak hayatımı normalden iyiye çıkarırım. Genede şükretmelisin ki normal bir hayatın var çünkü bu hayattan mahrum kalanlar da var.

Bence çok fazla oyun oynuyorsun onun yerine resim çiz , eğer güzel bir bilgisayar yada ses sistemin varsa müzik melodisi yapabilirsin , başka diller öğrenebilirsin.

Sabah kalkıyorum 7-8 aralarında elimi yüzümü falan yıkıyorum. arada bazen dışarı çıkıyorum hiç arabadan inmeden geziyorum. 10'da eve geliyorum 1 saat TV izliyorum.
Instagram'da takılıyorum şarkı falan dinliyorum. 12'de PC'ye geçiyorum geceye kadar oynuyorum. sonra yatıyorum bu döngü içerisinde yaşıyorum. sizce kötü mü?

Bunu önce kendine sormalısın.

Bence çok fazla oyun oynuyorsun onun yerine resim çiz, eğer güzel bir bilgisayar ya da ses sistemin varsa müzik melodisi yapabilirsin, başka diller öğrenebilirsin.

İngilizcem çok iyi olmasa da var Almanya'da büyüdüğüm için Almanca'yı iyi biliyorum. Resim yeteneğim yok.

O süre zarfına günde 20 sayfa kitap, 40-45 dakika spor, daha az sosyal medya kullanımı, bir tane kült ve kaliteli bir film eklersen şahane olur gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı