Sizce Root Yapmak Mantıklı mı?

HyperionFuryXL

Kilopat
Telefonumda yapmak istediğim şeylerin çoğunu yapamıyorum. Hepsi root istiyor. Sizce bunu yapmalı mıyım? Avantajları ve dezavantajları nelerdir? Yardım ederseniz sevinirim.

Ne istiyorsun da yapamıyorsun, sence bunlar garantiden çıkmasına değecek şeyler mi? Artıları eksileri bir tarafa koy mantıklı geliyorsa yap bu kadar basit. İhtiyaçlarına bağlı, bu sorunun cevabını senden başkası veremez.

Garantisi varsa hiç uğraşma Knox sayacı vb. olaylar var diye biliyorum. Tab 3.8 vardı bende garantisi bitmiş diye çok rahat ROOT'lamıştım. Şimdi S7 Edge'm var ve teknik sıkıntı çıkarsa 2-3 tane merak ettiğim şey için garanti kapsamındaki bir şeye para ödemek zorunda kalmamak için ROOT'lamıyorum. Garantisi bittiği gün ROOT'layacağım.

Garantilik bir işim olmaz diyorsan Root'la. Fakat sorumluluk kabul etmem. Knox sayacı 0x0'dan farklı bir şeye dönüştüğünde iş bozuluyor. Artık o sayacı sıfırlamanın da yöntemi yok. Eskiden Triangle Away adlı program ile sıfırlanıyordu. Bence yapmaman gereken bir şey.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı