Sizce RTX 3060/SUPER/TI ekran kartı performansları nasıl olur?

Bir yerde gördüğüm kadarıyla 2080 ile 2080 SUPER arasında bir şey olacaktı.(gördüğüm kadarıyla yanlış olabilir)
Hocam ekteki fotoğraftan bahsediyorsunuz galiba. Bilemiyorum inşallah 2080 kalitesinde olur da şöyle güzel bir performans yakalarız.

Dosya Ekleri

• galax1-1-1280x720.jpg
    galax1-1-1280x720.jpg
    105,9 KB · Görüntüleme: 73
Bende bir yerde fotoğrafını gormustum. Orada 2080 Super ve 2080'in yanında yazıyordu ismi.

Tam o çizgide işte. Ama 2070 serisi kartlarla eş değer işte. Ben açıkcası bu yeni seri kartlara pek güvenmiyorum. Fiyat kırmışlar ve ilk seri malzemeler iyi değil acele ile yapılmış. Ben şahsen almam 2.seriyi beklerdim...

Hocam ekteki fotoğraftan bahsediyorsunuz galiba. Bilemiyorum inşallah 2080 kalitesinde olur da şöyle güzel bir performans yakalarız.

Ben bu fotoğrafı aradım aradım bulamadım ama inşallah 2080 kalitesinde olur. Ama böyle olusa sıkıntı biraz daha büyük çünkü 2080 2K veya 4K odaklı bir kart olduğu için monitöre ayrılması gereken para artmak zorunda kalacak.

Ee? Kendi düşüncemi yazdım zaten. Belki ben haklı çıkarım belki de sen. Daha 3060 hakkında bir bilgi yok zaten, yanlış bilmiyorsam.
Hocam sen haklı çıkarsan bu demek oluyor ki NVIDIA'nın bu zamana kadar olan geleneğini bozacak ve farklı adlandırmalara gidecek.Bunun neticesinden pazarda hareketlilik olur ve firmalar ona göre bir marketing uygular.Her şey o kadar basit değil.İş öyle sen haklısın ben haklıyım demekle olmuyor.

Hocam sen haklı çıkarsan bu demek oluyor ki NVIDIA'nın bu zamana kadar olan geleneğini bozacak ve farklı adlandırmalara gidecek.Bunun neticesinden pazarda hareketlilik olur ve firmalar ona göre bir marketing uygular.Her şey o kadar basit değil.
Ya kardeşim ağız tadıyla tahmin yaptırmadınız. Tamam haklısın, biliyorsun sen bu işi. Buyur madalyan. Sen haklı çıkarsan çık ben illa benimki doğru demedim ki?

Ya kardeşim ağız tadıyla tahmin yaptırmadınız. Tamam haklısın, biliyorsun sen bu işi. Buyur madalyan. Sen haklı çıkarsan çık ben illa benimki doğru demedim ki?
Hayır amacım haklı olmak değil insanları bu forumda bilgilendirmekti.Yanlış anlamışsın,Ti ile Super arasındaki fiyat farkı ülkemizde maalesef fazla,görüp fazla fiyat vermesinler neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilsinler diye yazdım ama hata etmişim sanırım.

Geri
Yukarı