Sizce rüyam ne anlama geliyor ?

Enes Doğan

Kilopat
Makaleler
11
Yer
Denizli
Daha fazla  
Ben yaklaşık 2 ay önce bir rüya gördüm. Rüyam polis karakolunda başlıyordu , kapıdan çıkıyorduk bizi o zaman sebebini hatırlamıyorum güvenlik amacıyla evlerimize polis bırakacaktı. Yanımda bir kaç arkadaş daha vardı ama onları tanımıyorum. Sonra biz arabaya giderken bir kız elinde silahla bize ateş etmeye başladı o sırada arkadaşlardan birisi öldü , biz hemen arabaya koştuk ve bindik kız da yanımızdan bindi ne ateş etti ne bir şey suratımıza bakıp bakıp güldü. Arkadaş silahı elinden aldı sonra o kızın babası mafyaymış adamları bizim peşimizden gelmeye başladı bu arada kız arabada.

Neyse beni polis kızla bir yerde indirdi ve sen kendin gitmelisin eve dedi. Arkadaşları evine bırakmaya götürdü beni orada bıraktı. Biz kızla tanıştık konuştuk ve birbirimize aşık olmaya başladık sonra evlenmeye karar verdik ancak kız 'babamın izni olmadan ben evlenmem o sonuçta babam' dedi. Bende ama o bizi öldürmeye çalıştı deyince kız 'sonuçta ben onun kızıyım bir şey yapmaz' dedi ve babasının ofisine gittik. Ben olayı anlattım evlenmek istiyoruz dedim olumlu karşıladı kızım istiyorsa evlenin dedi.

Rüyam burada bitiyor şimdi ben bu kızı gerçek hayatta hiç görmedim salı gecesi bu rüyayı gördüm çarşamba günü bu aynı kız bana arkadaşlık isteği gönderdi. Konuştuk filen o benden kamera açmamı isteyince ben ters cevap verdim ve engelledi. Aradan 2 ay geçmesine rağmen rüyamı unutamıyorum. Bu nasıl bir tesadüf rüyamdan 1 gün sonra o kızın karşıma çıkması ve üstelik hiç yüzünü bile görmemişken :).

Sizce bu rüya ne anlama geliyor ? Biraz uzun oldu galiba kusura bakmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlız rüyanın başladığı yeri bilemezsiniz :) Kaderin de olabilir, (eğer inanıyorsan) Allah seni de sanıyor olabilir. Sınamaktan kastım o kızla buluşmak, fakat buluştuktan sonra eve geçme vs. gibi şeyler...

Ankarada oturuyormuş kendisi facebook üzerinde konuştuğumuzda ben Denizli'de oturuyorum. İmkansız :D

Rüyam'ın başı biraz gta'yı andırıyor sanki.:)

Bak arkadaşım. Rüya dediğin şey beyinin o güne kadar olan her şeyi muhasebe etmesi ve bazen bunları abartarak görselliğe sunması. Mesela kafaya taktığın bir şeyi abartarak görürsün. Bilmem anlatabildim mi? Tabi eğer rüyada yüksek bir yerden düşüyorsan, ağırlık çöküyorsa üstüne v.s. Bunlar ise cin musallatıdır. Rüyada balık görmek paradır falan filan. İnanmayın böyle şeylere. Her balık gören zengin mi oluyor? Her insan gecede 7 kez rüya görür ama uyandığında çoğunu hatırlamaz. İnsan beyninin oyunu bu oyunu. :)

Bak arkadaşım. Rüya dediğin şey beyinin o güne kadar olan her şeyi muhasebe etmesi ve bazen bunları abartarak görselliğe sunması. Mesela kafaya taktığın bir şeyi abartarak görürsün. Bilmem anlatabildim mi? Tabi eğer rüyada yüksek bir yerden düşüyorsan, ağırlık çöküyorsa üstüne v.s. Bunlar ise cin musallatıdır. Rüyada balık görmek paradır falan filan. İnanmayın böyle şeylere. Her balık gören zengin mi oluyor? Her insan gecede 7 kez rüya görür ama uyandığında çoğunu hatırlamaz. İnsan beyninin oyunu bu oyunu. :)
O kızı unutmam lazım zaten yorumun için sağol yardımcı oldun.

Geri
Yukarı