Sizce Türk Halkı Diziler/Filmlerdeki Aşkı Ne Zaman Bırakacak?

Bırakmıyorlar. Lanet olsun ki bırakmıyorlar:) Zengin kız fakir oğlan, konakta aşçının kızını götüren zengin çocuk, aptal ama şirin kız, herkesin birbirini kazıkladığı aile dizileri bitmiyor arkadaş:)
Ya bir yürümeyelim birbirimize, bir kazık atmayalım şu dizilerde:)

Televizyon ve dizi izlemem bazen dizilerin fragmanlarına rastlıyorum ya bi fragmanda 3 kişi ölüyor ya da 3 çift birbirlerini aldatıyor başka konu yok. Insanın psikolojisini bozmaktan başka bir işe yaramaz.

Tek cevabı var, cevap ise izlenmesi. Bu zamana kadar çıkmış bütün aşk dizileri izlendi ve izlenmeye devam ediyor. Açıkçası seyirci böyle diziler görmek istiyor sanırsam. Yoksa izlenmeyecek bir dizi neden yapsınlar?
Son zamanlara kadar Türk dizilerine karşı aşırı ön yargım vardı. Fakat iki dizi izledikten sonra fikrim değişti.
Birincisi Bir Erkek Bir Kadın. Cidden çok beğendim. Araştırdığım kadarıyla Un Gars, Une Fille dizisinden alıntıymış. Yani Türkçe çevirmişler gibi bir şey. Fakat çok beğenmiştim.
Diğeri ise Muhteşem Yüzyıl. Bence bu dizi Türk dizileri arasında en iyisi. Geçenlerde Youtube üzerinden bölümünü gördüm. İlk bölümden çok beğendim. Keşke daha önce izleseydim diyorum.
Geçen aylarda televizyonda Galip Derviş gördüm. Aslında bu dizi güzelmiş fakat bu dizi yine Monk dizisinin Türkçe olarak yapılmış versiyonu gibi. Bölümleri bile aynı. Fakat oyunculuklar güzeldi.
Anladığım kadarıyla arada sırada böyle güzel diziler geliyor. İkisi alıntı olsa da yine çok iyilerdi. Özellikle oyunculukları süper.
Bir Erkek Bir Kadın dizisini izlemeyen varsa çok tavsiye ediyorum. Özellikle Turkmax bölümleri acayip güzel.
Olay bu. Nadir olsa da böyle güzel diziler geliyor. Fakat dizi bittikten sonra keşfediyorum. :D

Her Türk dizisinde arkada Aşk-ı Memnu'nun soundtrackine benzeyen bir soundtrack çalar, Example: Dun dudu dun dudün dudun Duduuu Duduu Dudududu Duduuuuu

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
. Buldum!

Ya iyi tamam aşk içerikli iyi izleniyorda bari oyuncu düzgün bulun. Hep aynı hep aynı kişiler.
CgWp-qpX_400x400.jpg

1884380_0_15302566209Hjfj.jpg

Uraz-Kayg%C4%B1laro%C4%9Flu-310x250.jpg

cropped_content_ufuk-ozkan-meslekte-rol-ayrimim-yoktur_yi1xQEw6p4mkoj8.jpg

968774.png
s-1d1d902383d29415c4a7bf03ee02b77681b4f8e0.webp

f7d0c008d1fa2b5bdd9728f8bfb0cca01.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı