Sizce Türkiye'de iPhone hava işi mi? İhtiyaç meselesi mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar yıllardır iphone kullanıyorum. Android kullanma şansım da oldu. Android bu haliyle iphone un eline su dökemez. Özellikle uzun süre kullanımdan sonra android çöpe dönüşürken iphone da en ufak kasma takılma olmuyor. Bu stabilite bile iphone almaya yeter.

Arkadaşlar yıllardır iphone kullanıyorum. Android kullanma şansım da oldu. Android bu haliyle iphone un eline su dökemez. Özellikle uzun süre kullanımdan sonra android çöpe dönüşürken iphone da en ufak kasma takılma olmuyor. Bu stabilite bile iphone almaya yeter.
Dediğini araştırdım. Bunun nedeni telefonun ön yüklü geldiği işletim sistemini yükseltmekmiş. En basit dökümanlardan birisi;

Android Lollipop şarj ömrünü nasıl etkiliyor? - PCWorld Türkiye

Android Lollipop performansı nasıl etkiliyor? - PCWorld Türkiye

Kısaca araştırmadan yükseltme yapmayın sakın. Şahsen ben kitkat'ta kalma kararı aldım...

Bende hep iphone kullanırım ama... 3500 TL verirsem ben o cihaza babam beni tokat manyağı yapar.
Babamla geçenlerdeki bi diyaloğum;
+Baba evkurdan 6 plus almak istiyorum taksitleri çok uygun alabilirmiyim?
-Taksiti nekadar?
+435 tl babaciğim.
-Hmm kaç taksit peki?
+10?
Buda böyle bi anımdır.
iPhone'u ailene aldırırsan o iş "hava atmak"dan başka bir şey olmaz zaten. Kendi paranı kazan öyle al.

iPhone'u ailene aldırırsan o iş "hava atmak"dan başka bir şey olmaz zaten. Kendi paranı kazan öyle al.
Şu an buradaki çoğu kişi öğrenci, o çalışana kadar o zaman hiçbir şey aldırmasın. Adamlar gidiyorlar babalarından araba istiyorlar, adam bir İphone istiyor. O zaman çalışana kadar hiçbir şey aldırmasın ailesine ?
Ama katılıyorum İphone 6 Plus çok pahalı, 5C'de hoş görünüyor, ayrıca plastik kasa olduğu için biraz daha ucuz, bir bakmanı öneririm :)

Bırak iphoneu lumia 930 al. Her şey var. :) En iyi kameralı telefon seçilmişliği de vardır. Tabi bu benim goruşum.

Şu an buradaki çoğu kişi öğrenci, o çalışana kadar o zaman hiçbir şey aldırmasın. Adamlar gidiyorlar babalarından araba istiyorlar, adam bir İphone istiyor. O zaman çalışana kadar hiçbir şey aldırmasın ailesine ?
Ama katılıyorum İphone 6 Plus çok pahalı, 5C'de hoş görünüyor, ayrıca plastik kasa olduğu için biraz daha ucuz, bir bakmanı öneririm :)
O zaman almayacaksın bu kadar basit. Daha öğrencisin madem kusura bakma da 2000TL'lik telefon senin neyine? (Üniversite için konuşmuyorum)

Başka ne olabilir ki ? IOS da uygulamalar daha stabilize çalışıyor vs. diye mi alacaklar sanki.

O zaman almayacaksın bu kadar basit. Daha öğrencisin madem kusura bakma da 2000TL'lik telefon senin neyine? (Üniversite için konuşmuyorum)
Adamın keyfi ister alır, sadece iphone için konuşmuyorum. Herhangi bir telefon için konuşuyorum. Eğer beğendiyse niye almasın ?

İOS'u hiç sevmem, android kullanıcısıyım ve tabiri caizse android fanıyım. Önceki sayfalarda İOS'u çok kötüledim ve İOS cihazları kullandım ve hiç memnun kalmadım. Kısaca İOS'u savumuyorum. Ama bu hitabın yanlış kardeşim. Bence de pahalı bir telefon, daha ucuz seçenekler de var, ama sen telefonu bıraktın, adama saldırıyorsun. Teknoloji konuşalım burada, birbirimize hakaret etmekle, aşağılamakla bir yere varılmaz.
"Daha öğrencisin madem kusura bakma da 2000TL'lik telefon senin neyine?"
sözü sanki yanlış anlaşılmaya açıktı sen ne düşünüyorsun bu konuda ?

Adamın keyfi ister alır, sadece iphone için konuşmuyorum. Herhangi bir telefon için konuşuyorum. Eğer beğendiyse niye almasın ?

İOS'u hiç sevmem, android kullanıcısıyım ve tabiri caizse android fanıyım. Önceki sayfalarda İOS'u çok kötüledim ve İOS cihazları kullandım ve hiç memnun kalmadım. Kısaca İOS'u savumuyorum. Ama bu hitabın yanlış kardeşim. Bence de pahalı bir telefon, daha ucuz seçenekler de var, ama sen telefonu bıraktın, adama saldırıyorsun. Teknoloji konuşalım burada, birbirimize hakaret etmekle, aşağılamakla bir yere varılmaz.

sözü sanki yanlış anlaşılmaya açıktı sen ne düşünüyorsun bu konuda ?
Daha lisedeysen, ortaokuldaysan öyle beğendiğin her şeyi alamazsın. Bu lükslükten başka bir şey değildir. Zenginsinizdir alırsınız tamam. Yok devlet memuru ise ailen veyahut asgari ücretle çalışıyorsa istediğin her şeyi alamazsın kardeşim bu kadar. Ne hallere geldik arkadaş ya. Paranın değerini bilmiyorsun nasıl kazanıldığını bilmiyorsun 2500TL'lik telefon istiyorsun. :mad:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı